Üsteğmen Ali Rıza Yücel, yarın Karaman'da toprağa verilecek

Sahil Güvenlik Kıdemli Üsteğmen Ali Rıza Yücel'in cenazesi, yarın memleketi Karaman'ın Başyayla İlçesi'ne bağlı Büyükkarapınar Köyü'nde defnedilecek.

Haberler 18.08.2016, 15:50
Üsteğmen Ali Rıza Yücel, yarın Karaman'da toprağa verilecek
Mehmet Kayhan YILDIZ- Hasan DÖNMEZ/KONYA, () - İSTANBUL'da Sarayburnu açıklarında bir yük gemisinin çarpması sonucu alabora olan Sahil Güvenlik botunda şehit olan 3 askerden Sahil Güvenlik Kıdemli Üsteğmen Ali Rıza Yücel'in cenazesi, yarın memleketi Karaman'ın Başyayla İlçesi'ne bağlı Büyükkarapınar Köyü'nde defnedilecek.

Şehit Kıdemli Üsteğmen Ali Rıza Yücel'in cenazesi, İstanbul Haydarpaşa Gülhane Tıp Akademisi'nde düzenlenen törenin ardından askeri uçakla önce Konya'ya getirildi. Konya Havalimanı'nda protokol üyeleri ve yakınları tarafından karşılandı. 
Kaza haberini duyduktan sonra İstanbul’a giden şehidin babası Şükrü ve annesi Sultan Yücel ile yakınları uçaktan inerken gözyaşlarına boğuldu. Güçlükle ayakta duran anne ve baba tekerlekli sandalyeye oturtulurken, yakınları tarafından teselli edildi. 2'si kız 5 kardeş olan şehit Kıdemli Üsteğmen Yücel'in cenazesi, Konya’da düzenlenen karşılama töreninin ardından karayoluyla memleketi Karaman’ın Başyayla İlçesi Büyükkarapınar Köyü'ne uğurlandı. 

Evli olan şehit Kıdemli Üsteğmen Yücel'in cenazesi yarın Cuma namazının ardından düzenlenecek dini ve askeri törenle Büyükkarapınar Köyü'nde toprağa verilecek.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@