Urla Rezaleti Yetmedi, Şimdi de Narlıdere Rezaleti!

Urla Haberinin devamı olarak düşünülürse bu fotoğraf, gerçekten Türkiye’nin çivisinin çıktığının resmidir! Fotoğrafın çekildiği yer, Narlıdere Belediyesi&rsqu

Urla Rezaleti Yetmedi, Şimdi de Narlıdere Rezaleti!

Urla Haberinin devamı olarak düşünülürse bu fotoğraf, gerçekten Türkiye’nin çivisinin çıktığının resmidir!

Fotoğrafın çekildiği yer, Narlıdere Belediyesi’nin hemen yanındaki restoran. Fotoğrafın çekilme nedeni, AK Parti’nin Milletvekili Aday Adaylarından Abdürrahim Şenocak’ın Narlıdere ziyareti.

Eğitim Bir Sen eski İzmir Şube Başkanı Abdürrahim Şenocak Urla rezaletinin ardından Narlıdere’de de bir skandala imzasını attı. Narlıdere ziyareti sırasında Eğitim Bir Sen üyesi okul idarecilerine kahvaltı verdi.

İşin enteresan tarafı, mesai saatleri içerisinde Narlıdere'de ki restoranı dolduranlar arasında neredeyse Milli Eğitim tam kadro hazırdı. Okul müdürleri ve şube müdürleri Abdürrahim Şenocak’a destek vermek için kahvaltıya koşturdu.

Okulda ve şubede ki görevlerinden çıkıp kahvaltıya giden müdürlerin, neden hiçbir çekincesi yok? Rahat rahat bu fotoğraflar nasıl sosyal medyada paylaşılabiliyorlar? Bu gücü, güveni nereden alıyorlar?

Öğretmenlerin mesai saatlerinde görevlerini bırakıp parti çalışmalarına katılmaları kabul edilir mi?

Narlıdere Kaymakamı, İzmir Valisi bu işe ne diyecek? Bu skandal ile ilgili, ne yapacak?

Fotoğrafta: 

İlhan Onat İlköğretim Okulu Müdürü: Mehmet Ali Noyan,

Narlıdere Halk Eğitim Merkezi Müdürü: Selahattin Cilasın

Oğuzhan İmam Hatip Ortaokulu Müdürü: Nurdağan Aksoy

Bilim – Sanat Merkezi Müdürü: Erkan Erdik"657 sayılı Devlet Memurları Kanunun "Tarafsızlık ve devlete bağlılık" başlıklı 7 inci maddesinde "Devlet memurları siyasi partiye üye olamazlar, herhangi bir siyasi parti, kişi veya zümrenin yararını veya zararını hedef tutan bir davranışta bulunamazlar; görevlerini yerine getirirlerken dil, ırk, cinsiyet, siyasi düşünce, felsefi inanç, din ve mezhep gibi ayırım yapamazlar; hiçbir şekilde siyasi ve ideolojik amaçlı beyanda ve eylemde bulunamazlar ve bu eylemlere katılamazlar.

Devlet memurları her durumda Devletin menfaatlerini korumak mecburiyetindedirler. Türkiye Cumhuriyeti Anayasasına ve kanunlarına aykırı olan, memleketin bağımsızlığını ve bütünlüğünü bozan Türkiye Cumhuriyetinin güvenliğini tehlikeye düşüren herhangi bir faaliyette bulunamazlar. Aynı nitelikte faaliyet gösteren herhangi bir harekete, gruplaşmaya, teşekküle veya derneğe katılamazlar, bunlara yardım edemezler."hükmü amirdir."

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.