Ünlü Tasarımcı Aslı Yılmaztürk Muğla'da Ölü Olarak Bulundu! Aslı Yılmaztürk Kimdir, Neden Öldü?

İstanbul'dan Muğla'nın Ula ilçesine tatil maksadıyla giden ünlü tasarımcı Aslı Yılmaztürk'ün ölü olarak bulunduğu bildirildi. Aslı Yılmaztürk kimdir? Aslı Yılmaztürk neden öldü? Aslı Yılmaztürk öldürüldü mü?

Ünlü Tasarımcı Aslı Yılmaztürk Muğla'da Ölü Olarak Bulundu! Aslı Yılmaztürk Kimdir, Neden Öldü?

Ünlü tasarımcı Aslı Yılmaztürk'ün hayatını kaybettiği açıklanmıştı. Aslı Yılmaztürk'ün cansız bedeni tatil için gittiği Muğla'nın ula ilçesinde tek katlı müstakil bir evde bulundu.ASLI YILMAZTÜRK ÖLDÜ!Türkiye'nin çok yakından tanıdığı ünlü tasarımcı Aslı Yılmaztürk bir süre önce tatil amacıyla İstanbul'dan Muğla'ya gitmişti. Muğla'nın Ula ilçesinde tek katlı müstakil bir eve yerleşen Aslı Yılmaztürk'ten yakınları haber alamayınca endişelendiler. Bunun üzerine Aslı Yılmaztürk'ün yakınları 112 Çağrı Merkezi'ni arayarak yardım istediler.112 Çağrı Merkezi tarafından yönlendirilen ekipler Aslı Yılmaztürk'ün kaldığı söyleyen Ula'daki tek katlı müstakil eve gittiler. Sağlık ve jandarma ekipleri eve girdiklerinde ise Aslı Yılmaztürk'ü yerde hareketsiz yatarken buldular. Sağlık ekiplerinin yaptıkları kontrolde ise Aslı Yılmaztürk'ün öldüğü tespit edildi.ASLI YILMAZTÜRK NEDEN ÖLDÜ?Olay yerinde inceleme yapan jandarma ekipleri Aslı Yılmaztürk'ün neden öldüğünü de belirlediler. Buna göre evin mutfak kısmında bulunan ocaktan sızan gazdan etkilenen Aslı Yılmaztürk gaz zehirlenmesi nedeniyle hayatını kaybetti.

CENAZESİ İSTANBUL'DA TOPRAĞA VERİLECEKTatil için gittiği Muğla'da yaşama veda eden Aslı Yılmaztürk'ün cansız bedeni otopsi yapılması amacıyla Muğla Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Otopsi işleminin ardından Aslı Yılmaztürk'ün cenazesi yakınlarına teslim edilecek. Ünlü tasarımcı Aslı Yılmaztürk'ün cenazesi Muğla'dan İstanbul'a götürülerek burada defnedilecek.ASLI YILMAZTÜRK KİMDİR?Aslı Yılmaztürk Türkiye'nin yakından tanıdığı bir tasarımcıdır. Artxdesign şirketinin kurucusudur. Kreatif direktör olarak çalışmıştır. Robet Lisesi'nden mezun olduktan sona eğitim yaşamına üniversitede ekonomi bölümü ile devam etmiştir. Bununla kendisini sınırlamayan Aslı Yılmaztürk aynı zamanda görsel tasarım eğitimi de almıştır. 2008'de AXD'yi bir blog olarak tanıtan Aslı Yılmaztürk gördüğü büyük ilginin ardından 2015'te Artsxdesign şirketini kurmuştur.Kamugundemi.com


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@