Ümit Özdağ Ahmet Davutoğlu arasında ilgi çeken diyalog! Süleyman Soylu'nun adı geçti!

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin yaklaşmasıyla birlikte gündemde konuşulan isimler armaya devam ediyor. Parti başkanlarının diyalogları günden güne konuşulmaya devam ederken şimdi de Ümit Özdağ ve Ahmet Davutoğlu'nun konuşmaları gündem oldu. İşte detaylar...

Ümit Özdağ Ahmet Davutoğlu arasında ilgi çeken diyalog! Süleyman Soylu'nun adı geçti!

2023 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin yaklaşmasıyla birlikte siyasi isimler gündemde yerini alırken sosyal medya kullanıcıları Ümit Özdağ ve Ahmet Davutoğlu'nun ikili diyaloğunu konuştu. Sosyal medya hesapları üzerinden birbirleri ile diyaloğa giren ikilinin konuşmaları gündem oldu. 

Son dönemlerin en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu arasında geçen diyalog gündeme geldi. Sosyal medya kullanıcılarının yoğun isteği üzerine Ümit Özdağ'ın paylaştığı o cümlelere Ahmet Davutoğlu'ndan yanıt geldi.

Ahmet Davutoğlu Yanıt Verdi!

Daha önce canlı yayın sırasında Ümit Özdağ'ın isminin geçtiği noktada sinirlenen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Ümit Özdağ'ın sinirlenmesine neden olan cümleler kurmuştu. Bu olayın üzerine sosyal medya hesabından paylaşım yaparak 'yarın İçişleri Bakanlığı'nın önünde seni bekliyor olacağım' diyen Ümit Özdağ verdiği saatte İçişleri Bakanlığı'nın önüne gitmişti. 

Ümit Özdağ Ahmet Davutoğlu arasında ilgi çeken diyalog! Süleyman Soylu'nun adı geçti!

Oldukça büyük bir kalabalıkla karşılaşan Ümit Özdağ Süleyman Soylu'nun gelmemesinin ardından dönmüş ve yaşanan bu olaylar bir süre gündemde oldukça konuşulmuştu. Ardından Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu arasında geçen diyalog sosyal medyada büyük ilgi gördü. 

Ahmet Davutoğlu ve Ümit Özdağ Programa Çıkacak mı?

Yakın zamanda sosyal medyada ürettiği içeriklerle bilinen Oğuzhan Uğur YouTube kanalında yayınladığı ve siyasi parti liderlerinin, gazetecilerin ve birçok gencin katılımıyla karşılıklı tartışma ve konuşma şeklinde yayınlanan programa şimdiden birçok siyasi isim katılırken son olarak Ahmet Davutoğlu katılım sağladı. İzleyici bölümünde kendisine yöneltilen soruları yanıtlayan Davutoğlu'na Ümit Özdağ'dan teklif niteliğinde bir paylaşım geldi. 

Ümit Özdağ Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda 'Davutoğlu ile birlikte programa çıkmayı kabul ederim fakat kendisinin o kadar cesur olduğunu düşünmüyorum' demesi üzerine Ahmet Davutoğlu'ndan yanıt gecikmedi. Davutoğlu Ümit Özdağ'a yanıt vererek 'Ümit Özdağ bilmeli, ben Süleyman Soylu değilim öyle sataşacak, verdim mi hakkını veririm' dedi. 

 

SONRAKİ HABER