Uludağ'da Kar Kalınlığı 95 Santimetreye Ulaştı

MARMARA Bölgesi’nde soğuk ve yağışlı hava hayatı olumsuz yönde etkilerken, kış turizm merkezi Uludağ’da kar kalınlığı 95 santimetreye ulaştı. İDO ve BUDO’nun deniz otobüsü seferleri ise iptal edildi.

Haberler 18.01.2016, 11:53
Uludağ'da Kar Kalınlığı 95 Santimetreye Ulaştı

(DHA) - MARMARA Bölgesi’nde soğuk ve yağışlı hava hayatı olumsuz yönde etkilerken, kış turizm merkezi Uludağ’da kar kalınlığı 95 santimetreye ulaştı. İDO ve BUDO’nun deniz otobüsü seferleri ise iptal edildi.

Türkiye’nin en önemli kış turizm merkezlerinden Uludağ’da dün akşam saatlerinde başlayan kar yağışı aralıklarla devam ediyor. İki gün önce 60 santimetre olan kar kalınlığı, yeni yağışla birlikte 95 santimetreye ulaştı. Hava sıcaklığı ise dün gece sıfırın altında 9 dereceye düştü. Bursa kent merkezinde de kar yağışı aralıklı olarak devam ediyor. Kar yağışının iki gün daha sürmesi bekleniyor.

DENİZ ULAŞIMI AKSIYOR

Bu arada, elverişsiz hava koşulları nedeniyle BUDO’nun Mudanya- İstanbul Kabataş arasında bugün yapılan 7 deniz otobüsü seferi iptal edildi.

İDO’nun da sabah saat 08.30’daki Bursa- Armutlu- Yenikapı- Kadıköy, 09.00’daki Bursa-Yenikapı- Kadiköy, 09.50'deki Bandırma- Yenikapı – Bostancı, 10.30'daki Bursa-Yenikapı- Kadıköy, 11.40’taki Kadıkoy- Yenikapı- Bursa deniz otobosü ve 18.30’daki Bandırma- Yenikapı hızlı feribot seferleri iptal edildi.


 

 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@