Ülkücülerden, Türkmenlere Yapılan Saldırıya Tepki

DENİZLİ'de Ülkü Ocağı üyeleri, Rusya uçaklarının desteğiyle Suriye ordusunun Bayırbucak Türkmenleri'ne yönelik saldırılarını protesto etmek için basın açıklaması yaptı.

Haberler 22.11.2015, 22:12
Ülkücülerden, Türkmenlere Yapılan Saldırıya Tepki
(DHA) - DENİZLİ'de Ülkü Ocağı üyeleri, Rusya uçaklarının desteğiyle Suriye ordusunun Bayırbucak Türkmenleri'ne yönelik saldırılarını protesto etmek için basın açıklaması yaptı.

Rusya uçaklarının desteğiyle Suriye ordusu tarafından Türkmenler'in yoğun olduğu Türkmen Dağı bölgesine yapılan operasyonlar, Denizli Ülkü Ocakları tarafından protesto edildi. Denizli Ülkü Ocakları Başkanı Murat Naci Öncel, bölgenin bombalanmasının savaş suçu olduğunu belirterek, "Çoluk çocuk, yaşlı, kadın demeden bölgenin bombalanması, insanların öldürülmesi bizim için bardağı taşıran son damla olmuştur. Çocukların öldürülmesi, hastanelerin bombalanmasının savaş suçu olarak geçmesi gerekir. Bütün dünya Türklere zulüm edildiği zaman sessiz kalmayı tercih etmiştir. Dünyanın gözü önünde büyük bir soykırım yapılmaktadır. Hatay'ın sınırında olan bu bölge bu devletlerin kontrolünden alınmalıdır. Aksi takdirde askerimizi ve polisimizi şehit eden PKK terör örgütü bölgeye yerleşerek Türkiye'yi tehdit etmeye devam edecektir. Bir an önce soydaşlarımız Türkiye'ye kabul edilmelidir" dedi.Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@