Uçağı Yanaştıran Personele Minibüs Çarptı

ATATÜRK Havalimanı'nda, Azerbaycan Hava Yolları'nın uçağını park alanına yanaştırmaya çalışan Çelebi'nin Hava Servisi görevlisine, Turkish Ground Services (TGS) aracı çarptı.

Haberler 12.10.2015, 10:47
Uçağı Yanaştıran Personele Minibüs Çarptı
Hüseyin ASLIYÜCE / İstanbul, (DHA) - ATATÜRK Havalimanı'nda, Azerbaycan Hava Yolları'nın uçağını park alanına yanaştırmaya çalışan Çelebi'nin Hava Servisi görevlisine, Turkish Ground Services (TGS) aracı çarptı. Kazada kafası ve bacağından darbe alan Çelebi çalışanı, ambulansla hastaneye kaldırıldı.


Alınan bilgiye göre, Azerbaycan Hava Yolları'nın Bakü'den gelen J2-079 sefer sayılı uçağı, Atatürk Havalimanı'na saat 18.40'ta iniş yaptı. Uçak, daha sonra İç Hatlar Terminali'ndeki park alanına yöneldi. Bu sırada, Çelebi'nin operasyon sorumlusu Kenan Ecer de, ellerindeki çağırma çubuğu ile uçağı yanaştırmaya çalıştı. Ancak çağırma çubuğu üzerindeki ışıkları ve görevliyi fark edemeyen TGS'nin minibüsü Ecer'e çarptı.

Kazada, Kenan Ecer'in kafasında ve bacağında darbe nedeniyle sıyrıklar oluştu. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin müdahale ettiği Ecer Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Ecer'in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@