Tzob Genel Kurulu Yarın

ANKARA(ANKA) - Türkiye Ziraat Odaları Birliği’nin (TZOB) 26. Olağan Genel Kurulu, yarın başlıyor. Kurulun açılışına Cumhurbaşkanı Erdoğan, bazı bakan ve bakan yardımcıları, milletvekilleri, siyasi parti temsilcileri, meslek k

Haberler 07.05.2015, 15:52
Tzob Genel Kurulu Yarın

ANKARA(ANKA) - Türkiye Ziraat Odaları Birliği’nin (TZOB) 26. Olağan Genel Kurulu, yarın başlıyor. Kurulun açılışına Cumhurbaşkanı Erdoğan, bazı bakan ve bakan yardımcıları, milletvekilleri, siyasi parti temsilcileri, meslek kuruluşlarının ve sivil toplum örgütlerinin başkanları, üst düzey bürokratlar, Ziraat Odası başkanları katılacak.

Ankara’da Büyük Anadolu Oteli’nde yapılacak genel kurulun açılışına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bazı bakan ve bakan yardımcıları, milletvekilleri, siyasi parti temsilcileri, meslek kuruluşlarının ve sivil toplum örgütlerinin başkanları, üst düzey bürokratlar, Ziraat Odası başkanları katılacak. Genel kurulun ikinci gün (9 Mayıs 2015 Cumartesi) çalışmalarına Başbakan Ahmet Davutoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, bazı bakan ve bakan yardımcıları, milletvekilleri, üst düzey bürokratlar, Ziraat Odası başkanları iştirak edecek.

Genel Kurulun üçüncü gününde (10 Mayıs 2015 Pazar) 81 ilden gelen delegeler oy kullanacak ve 10 kişiden oluşan Yönetim Kurulu’nu seçecek. 12 yıldır Genel Başkanlık görevini sürdüren Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, tek genel başkan adayı olarak seçime giriyor.

26. Genel Kurulda, 2011-2014 dönemi faaliyet raporları oylanacak, Zirai İktisadi Rapor açıklanacak. Genel Kurulda Ziraat Odası başkanlığında 15 yıl ve üzerinde hizmeti olan 80 Oda Başkanı’na plaket verilecek. (ANKA)

(AR/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@