Tzob Başkanı Bayraktar: Oynanmak İstenen Oyunlar Asla Başarılı Olmayacak

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Siirt’teki terör saldırısını lanetleyerek, Türkiye üzerinde oynanmak istenen oyunların asla başarılı olamayacağını belirtti.

Haberler 19.08.2015, 21:23
Tzob Başkanı Bayraktar: Oynanmak İstenen Oyunlar Asla Başarılı Olmayacak

 

ANKARA(ANKA) - Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Siirt’teki terör saldırısını lanetleyerek, Türkiye üzerinde oynanmak istenen oyunların asla başarılı olamayacağını belirtti.

Bayraktar, 8 askerin şehit olduğu saldırıya ilişkin yazılı açıklama yaptı.

Saldırıyı lanetleyen Bayraktar, Türkiye üzerinde oynanmak istenen oyunların asla başarılı olamayacağını belirti. Teröristlerin kanlı hesaplarının asla tutmayacağını belirten Bayraktar, bütün toplumu derinden sarsan bu acıların, kardeşliği, birliği ve beraberliği daha da pekiştireceğine inandığını belirtti. Bayraktar, bütün milletimizin terörle topyekûn mücadelesini daha da kuvvetlendireceğini belirterek, “Askerlerimize, güvenlik görevlilerimize yapılan saldırıları lanetliyor, şehitlerimize Yüce Allah'tan rahmet, başta yakınları olmak üzere, Silahlı Kuvvetler camiası ve bütün Türk halkına başsağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz'' dedi. (ANKA)

(HM/OLÇ)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@