Twitter Paralı Mı Olacak? Elon Musk’tan Kullanıcılara Yeni Haber Geldi!

Twitter’ı satın alan Elon Musk, satın alma işlemini gerçekleştirdiği günden beri farklı politikaları ile gündemden düşmüyor. Yaptığı her hamle ile gündeme bomba gibi düşen Elon Musk, yeni projesi ile yine gündemin karışmasını sağladı.

Twitter Paralı Mı Olacak? Elon Musk’tan Kullanıcılara Yeni Haber Geldi!

Dünyaca ünlü milyarder iş insanı Elon Musk yakın bir zamanda sosyal medya platformu olan Twitter’ı satın aldığını duyurmuştu. Elon Musk’ın Twitter’ı satın alması ile bir dizi olay peş peşe yaşanmaya başlandı. İlk olarak ünlü milyarder iş insanı Elon Musk’un birçok Twitter çalışanını işten çıkartması ve ardında da uygulamada yer alan mavi tikin paralı hale getirilmesi hem Twitter çalışanları hem de Twitter kullanıcıları tarafından büyük bir tepkiye neden olmuştu. Ancak bu tepkiler, Elon Musk’un uyguladığı politikalarda herhangi bir değişikliğe gitmesine neden olmadı.

REKLAMSIZ TWİTTER KULLANIMI AKTİF OLACAK

Elon Musk, Twitter ile ilgili yeni bir özellikten söz ederek, gündemde tartışmaların başlamasına neden oldu. Twitter Blue kullanıcıları, belli bir ücret karşılığında uygulamada yer alan reklamların yüzde ellisini görmüyordu. Yapılan yeni açıklamada Twitter Blue üyeliği için yeni bir abonelik paketinin hazırlandığı duyuruldu.

HABERİ TWİTTER CEO’SU ELON MUSK VERDİ

Twitter Paralı Mı Olacak? Elon Musk’tan Kullanıcılara Yeni Haber Geldi!

Elon Musk, kendi Twitter hesabından yaptığı açıklama ile Twitter Blue üyeliği için yeni bir abonelik hazırlığında olduklarını duyurdu. Bu abonelik, diğer aboneliğe göre daha yüksek bir tutarın ödenmesini gerektirecek. Elon Musk Twitter hesabında; ‘’ Twitter'da reklamlar çok sık ve çok büyük. Önümüzdeki haftalarda her ikisini de ele almak için adımlar atılıyor. Ayrıca, sıfır reklama izin veren daha yüksek fiyatlı bir abonelik olacak.’’ paylaşımını yaptı.

TWETTWER’DA REKLAM DÖNEMİ BİTİYOR

Yeni çalışmaların yapılacağını açıklayan CEO Elon Musk, bu açıklamaları ile Twitter uygulamasında büyük ölçüde reklam dönemini sona ereceğinin sinyalini verdi.

SONRAKİ HABER