Türmob Genel Başkanı Sanlı: Atatürk'ü Özlem Ve Hasretle Anıyoruz

ANKARA(ANKA) - TÜRMOB Genel Başkanı Ymm. Nail Sanlı, Atatürk'ün şahsına ve miras bıraktığı değerlere sonsuza dek sahip çıkacaklarını bildirdi.

Haberler 10.11.2015, 10:30
Türmob Genel Başkanı Sanlı: Atatürk'ü Özlem Ve Hasretle Anıyoruz

Sanlı, 10 Kasım Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümünün 77. yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Gücünü milletine olan güveninden ve inancından alan Atatürk’ün, milletin bağımsızlık sevdasını harekete geçirerek, eşsiz bir zafer kazandığını belirten Nail Sanlı şöyle devam etti:

“Kazandığı bu eşsiz zaferi de kurduğu Cumhuriyet ile taçlandırmıştır. Atatürk; başarıları, liderlik yeteneği, kişiliği ve devrimleriyle hepimizin gururudur. Cumhuriyet kazanımlarının ve Atatürk’ün ilke ve devrimlerinin takipçisiyiz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün şahsına ve O’nun bize miras bıraktığı değerlere sonsuza dek sahip çıkacağız. Bugün, Atatürk’ün yolundan giden bizlere düşen görev; yüzümüzü geleceğe dönmek, ufkumuzu geniş, hedeflerimizi büyük tutmaktır. Cumhuriyetinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 77. yılında, bir kez daha minnet, şükran ve rahmetle anıyor, manevi huzurunda saygıyla eğiliyoruz." (ANKA)

(HM/ORH)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@