Türkiye'de bir ilk "Gökyüzü Bandosu"

Erdinç YILDIRIM/İSTANBUL() BEYLİKDÜZÜ'nde düzenlenen 3’üncü Barış ve Sevgi Buluşmaları başladı. Gökyüzünde ellerinde enstrümanlarıyla asılı 20 bandocu, metrelerce yüksekte gösteri yaptı. Türkiye'de ilk kez yapılan Gökyüzü...

Haberler 31.08.2016, 11:35
Türkiye'de bir ilk "Gökyüzü Bandosu"

Erdinç YILDIRIM/İSTANBUL() BEYLİKDÜZÜ'nde düzenlenen 3’üncü Barış ve Sevgi Buluşmaları başladı. Gökyüzünde ellerinde enstrümanlarıyla asılı 20 bandocu, metrelerce yüksekte gösteri yaptı. Türkiye'de ilk kez yapılan Gökyüzü Bandosu'nu vatandaşlar coşkuyla izledi.

ZAFER COŞKUSU GÖKYÜZÜNE ÇIKTI


Cumhuriyet Caddesi Etkinlik Alanı’nda onca kalabalığı Türkiye’de bir ilk olan “Gökyüzü Bandosu” karşıladı. 20 bandocu havaya yükselerek unutulmaz bir gösteri yaptı. Zafer Bayramı’nın sadece yerde değil gökyüzünde de coşku içinde kutlanabileceğini gösteren ekip çaldığı marşlarla vatandaşlara görsel şölen sundu.

Beylikdüzü Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü Taner Çetin ve Bando Şefi Orkun, ekip olarak çok araştırma yaptıklarını, 30 Ağustos zafer bayramına yakışır şekilde olması için böyle bir gösteriye karar verdiklerini ve böyle güzel bir gösteriye imza attıkları için çok mutlu olduklarını dile getirdiler.

(FOTOĞRAF)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@