Türkiye-Ab Karma İstişare Kurulu Brüksel'de Toplanıyor

ANKARA(ANKA) - Türkiye - Avrupa Birliği Karma İstişare Kurulu Komitesi, 34’üncü toplantısı 8-9 Nisan tarihlerinde Brüksel’de gerçekleştirilecek. Türkiye Kanadı AB-KİK Eş Başkanı ve TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Günd

Haberler 07.04.2015, 09:49
Türkiye-Ab Karma İstişare Kurulu Brüksel'de Toplanıyor

ANKARA(ANKA) - Türkiye - Avrupa Birliği Karma İstişare Kurulu Komitesi, 34’üncü toplantısı 8-9 Nisan tarihlerinde Brüksel’de gerçekleştirilecek. Türkiye Kanadı AB-KİK Eş Başkanı ve TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Gündemimizde geleceğimiz olan gençlerimiz için yeni programlar, vize serbestisi görüşmeleri gibi çok önemli konular var” dedi.

-“OLUMLU GELİŞMELER OLACAĞINA İNANIYORUM”-

33. KİK Toplantısının Haziran ayında İzmir’de gerçekleştirildiğini açıklayan Bendevi Palandöken, “34. Toplantıya AB Bakanı ve Başmüzakerecimiz Volkan Bozkır ve KAGİDER Başkanı Gülden Türktan konuşmacı olarak katılacaklardır.  TOBB, HAK-İŞ, TÜRK-İŞ, KAMUSEN, MEMURSEN, TZOB, TİSK ve TESK olarak AB-Türkiye KİK toplantısında Türkiye kanadı üyesi sivil toplum kuruluşlarımız da hazır bulunacaklardır. Karşılıklı toplantılar sırasında yakalamış olduğumuz pozitif ve sıcak diyaloğun AB-Türkiye ilişkilerine de olumlu yansıyacağına inanıyorum” ifadelerini kullandı. (ANKA)

(AR/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@