Türgev Önüne Koyulan O Güvenlik Kabini Kaldırıldı

RİZE’de, Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Kız Öğrenci Yurdu'nun önünde yarısı yaya kaldırımı, diğer yarısı da yola gelecek şekilde yerleştirilen güvenlik kabini kaldırıldı.

Haberler 09.12.2015, 13:38
Türgev Önüne Koyulan O Güvenlik Kabini Kaldırıldı

(DHA) - RİZE’de, Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Kız Öğrenci Yurdu'nun önünde yarısı yaya kaldırımı, diğer yarısı da yola gelecek şekilde yerleştirilen güvenlik kabini kaldırıldı.

Çarşı Mahallesi Hal Sokak üzerinde hizmet veren TÜRGEV’in Kız Öğrenci Yurdu binası önüne konulacak kabin için Rize Belediyesi, bina önünde yeterli yer olmadığı için yaya kaldırımı üzerinde yer gösterdi. Bunun üzerine kabin geçen hafta yarısı yaya kaldırımı, diğer yarısı da yola gelecek şekilde bina önüne yerleştirildi. Ancak yaya ve araç ulaşımını aksatan kabin, çevre esnafı ile yayaların tepkisine neden oldu.

Güvenlik kabininin yaya ve araç trafiğini aksattığını göz önüne alan TÜRGEV Kız Öğrenci Yurdu yetkilileri kabini dün bulunduğu yerden kaldırdı. TÜRGEV’in güvenlik görevlisinin bina girişinde oluşturulan bir alanda görev yapacağı öğrenildi. Çevre esnafı kabinin kaldırılmasının doğru bir uygulama olduğunu belirterek TÜRGEV yöneticilerine anlayışlı davranışları nedeniyle teşekkür etti. 

 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@