Tunceli’de şehit olan polisin baba ocağına ateş düştü

TUNCELİ'nin Nazımiye İlçesi'nde PKK'lıların Kaymakamlık ve Emniyet Müdürlüğü'ne düzenlediği silahlı saldırıda şehit olan polis memuru 35 yaşındaki Ali Rıza Güneş'in ölüm haberi, Nevşehir'in Gülşehir İlçesi Yeşilöz Köyü'nde oturan baba ocağına ateş düşürdü.

Haberler 29.08.2015, 05:08
Tunceli’de şehit olan polisin baba ocağına ateş düştü

(DHA)– TUNCELİ'nin Nazımiye İlçesi'nde PKK'lıların Kaymakamlık ve Emniyet Müdürlüğü'ne düzenlediği silahlı saldırıda şehit olan polis memuru 35 yaşındaki Ali Rıza Güneş'in ölüm haberi, Nevşehir'in Gülşehir İlçesi Yeşilöz Köyü'nde oturan baba ocağına ateş düşürdü. Acı haberle gözyaşlarına boğulan Fatma-Şahin Erdoğan Güneş çiftinin evi taziyeye gelen yakınlarıyla dolup taştı.

Nazımiye'de Kaymakamlık ve Emniyet Müdürlüğü'ne düzenlenen saldırıda teröristlerle çıkan çatışmada ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit olan Ali Rıza Güneş'in acı haberi, Gülşehir lçesi'ne Yeşilöz Köyü'nün dışındaki bir bağ evinde oturan ailesine iletildi. Acı haberi alan Fatma-Şahin Erdoğan Güneş çifti gözyaşlarına boğuldu. Güneş çiftinin evine akın eden yakınları, teröre lanetler yağdırdı. 

Bir yıl önce evlenen ve eşi 6 aylık hamile olan şehit polis memuru Ali Rıza Güneş'in naaşı, yarın doğum yeri olan Nevşehir'in Gülşehir İlçesi Yeşilöz Köyü'nde düzenlenencek törenin ardından ikindi vaktinde kılınacak cenaze namazı sonrasında toprağa verilecek.

ali rıza güneş,

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@