Trendyol 2022 Black Friday indirimleri saat kaçta başlayacak?

Dünyada en büyük indirimlerin yer aldığı haftalardan birisi olan Black Friday'de Türkiye'nin en büyük online e-ticaret şirketi Trendyol indirimlerinin saat kaçta başlayacağı araştırılmaya başlandı.

Trendyol 2022 Black Friday indirimleri saat kaçta başlayacak?

Trendyol 2022 Black Friday indirimleri saat kaçta başlayacak? Dünyada en büyük indirimlerin yer aldığı haftalardan birisi olan Black Friday'de Türkiye'nin en büyük online e-ticaret şirketi Trendyol indirimlerinin saat kaçta başlayacağı araştırılmaya başlandı. Milyonlarca kişinin merakla beklediği indirim dönemlerinden birisi olan bu kampanya sürecinde Trendyol büyük indirimlerinin saat kaçta olacağı araştırılıyor. Buna göre ise indirim saatleri sorgulanıyor. 

Black Friday kampanya dönemine giren Trendyol 22 - 25 Kasım 2022 Efsane Günler kampanyasını birkaç gün önce yayına almıştı. Dev indirimler bugün saat 00:01 itibariyle Trendyol'da resmen başlayacak. Kampanya indirimleri 23:59'a kadar devam edecek iken indirimlerin 1 Aralık'a kadar uzatılması da gündemde yer alıyor.

İNDİRİM BAŞLAR BAŞLAMAZ HABERDAR OLUN

Black Friday indirimleri başlar başlamaz bilgi sahibi olmak için mobil uygulamayı indirin:

ANDROİD İÇİN TIKLAYIN

APPLE İÇİN TIKLAYIN

BLACK FRİDAY NEDİR?

Black Friday, ABD'de Şükran Günü'nden sonra gelen ilk cuma gününe denir. Gün 1952'den bu yana Noel alışveriş sezonunun başlangıcı kabul edilir. Mağazalar çok erken saatte açılır ve geç kapanırlar ve beklenmedik derecede indirimli satış yaparlar. Black Friday bir resmi tatil sayılmaz.