Torunu yaşındaki kızı 11 yıldır taciz ettiği iddiasıyla gözaltına alındı

SAMSUN'da 62 yaşındaki Sabri S. akrabası olan 16 yaşındaki Y.S. adlı kıza 11 yıldır cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla gözaltına alındı. Samsun'un Atakum İlçesi Yeni Mahalle'de oturan ve evli olan Sabri S., Amasya'nın Suluova İlçesi'nde...

Haberler 13.04.2016, 12:34
Torunu yaşındaki kızı 11 yıldır taciz ettiği iddiasıyla gözaltına alındı
SAMSUN'da 62 yaşındaki Sabri S. akrabası olan 16 yaşındaki Y.S. adlı kıza 11 yıldır cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla gözaltına alındı.

Samsun'un Atakum İlçesi Yeni Mahalle'de oturan ve evli olan Sabri S., Amasya'nın Suluova İlçesi'nde oturan akrabalarının yanına tatil için gittiğinde, iddiaya göre evin kızı olan Y.S.'ye evde kimse olmadığı zamanlarda cinsel tacizde bulunup kimseye anlatmaması için tehdit etti.

Sürekli ağlayıp baygınlık geçirmeye başlayan Y.S. ailesi tarafından önceki gün hastaneye götürüldü. Hastalığının psikolojik nedenlere dayandığını söylenen Y.S. görevli doktorlara, akrabası olan Sabri S.'nin kendisine 5 yaşından bu yana cinsel tacizde bulunduğunu, korkudan kimseye anlatamadığını ve psikolojisinin de bu nedenle bozulduğunu söyledi. Doktor bunun üzerine olayı aileye anlattı. Aile, Y.S. ile birlikte polise giderek şikayetçi oldu.

Şikayet üzerine soruşturma başlatan polis Sabri S.'yi bugün yakalayıp Samsun Emniyet Müdürlüğü'ne getirdi. Buradaki işlemlerin tamamlanmasının ardından da Suluova İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@