TOGG'dan son dakika fiyat açıklaması!

Yerli ve Milli aracımız olan TOGG için geri sayım başlamışken sık sık gündeme gelen TOGG araç fiyatları hakkında merak edilen detaylar da ortaya çıkmaya başladı. İşte TOGG tarafından yapılan fiyat açıklaması

TOGG'dan son dakika fiyat açıklaması!

Türkiye'nin yerli ve milli olan otomobili TOGG için geri sayım başlamışken sık sık çıkan haberlerde TOGG hakkında güncel bilgiler verilmeye başlanmıştı. Özellikle de TOGG'un satış fiyatının ne olacağı gibi konular merak konusu olmuşken gelen fiyat iddialarının gerçeği yansıtıp yansıtmadığı en çok merak edilenler arasında yer aldı. 

İşte TOGG tarafından fiyat ve diğer özellikler hakkında çıkan iddialara yanıt..

TOGG İDDİALARA YANIT VERDİ! 

Konu ile ilgili gelen bilgilere TOGG tarafından yapılan açıklama şu şekildeydi; 

"Gemlik Kampüsümüzün resmi açılışını gerçekleştireceğimiz 29 Ekim 2022 ve akıllı cihazımızın yollara çıkacağı Mart 2023 tarihi yaklaştıkça Togg'a olan ilgi de artıyor. Bu ilgi ve merakı gururla takip ediyor, markamızla ilgili ticari sır olmaktan çıkan her gelişmeyi düzenli olarak sosyal medya hesaplarımız ve basın bültenlerimiz aracılığıyla duyuruyor, kamuoyunu gelişmelerden haberdar ediyoruz.

Özellikle son haftalarda tamamı tahmine ya da varsayıma dayanan beyanlar, şirket temsilcilerimizin ifadelerinin çarpıtılarak yorumlanması ve hayal ürünü iddialar maalesef dikkat çekici biçimde artmıştır.

Markamız tarafından açıklanmış gibi gösterilerek;

- Fiyat listesi,

- Ön sipariş - satış kampanyası,

- Kendisini Togg iş ortağı olarak tanıtan üçüncü kişi ve kurumların kamuoyunu yanıltmaya yönelik demeçlerinin, yayın ve ilanlarının arttığını gözlemliyoruz.

Hedeflerimize adım adım yaklaştığımız bir dönemde bu tür spekülatif haberlere itibar edilmemesini önemle rica ederiz. Togg'un resmi sosyal medya hesaplarında yayınlanmamış Haberler, hangi mecrada yer alırsa alsın gerçekliği şirketimiz tarafından teyit edilmemiş bilgilerdir. Kurumsal sorumluluk ve prensiplerimiz gereği, kamuoyunun bilgisine sunarız. Saygılarımızla"

Bu açıklama ile birlikte internet üzerinde özellikle de sık sık fiyatlar hakkında yapılan açıklamaların gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı. 

SONRAKİ HABER