Tı̇sk: Türkiye Cumhuriyeti Terör Saldırıları İle Sarsılamayacak Temelde Kuvvetli Bağlara Sahip

ANKARA(ANKA) - TİSK Yönetim Kurulu Başkanı Yağız Eyüboğlu, Ankara’da yaşanan terör saldırısını kına...

Haberler 10.10.2015, 16:00
Tı̇sk: Türkiye Cumhuriyeti Terör Saldırıları İle Sarsılamayacak Temelde Kuvvetli Bağlara Sahip

ANKARA(ANKA) - TİSK Yönetim Kurulu Başkanı Yağız Eyüboğlu, Ankara’da yaşanan terör saldırısını kınayarak, “Saldırıların sorumluları bilmelidir ki Türkiye Cumhuriyeti bu tip saldırılarla sarsılamayacak temelde kuvvetli bağlara sahiptir. Saldırının faillerinin bir an önce tespiti ve yargılanması gerekmektedir” dedi.

Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) Yönetim Kurulu Başkanı Yağız Eyüboğlu Ankara’da yaşanan terör saldırısı sebebiyle mesaj yayınladı. Eyüboğlu tarafından yayınlanan mesajda şu ifadeler yer aldı:

“Bu sabah Ankara Tren Garı Kavşağı’nda meydana gelen terör saldırısı hepimizi derin bir acıya sevk etmiştir. Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) Camiası olarak milletimizin birlik ve bütünlüğünü sarsmak amacıyla sivillerin hedef alındığı bu alçakça saldırıyı en güçlü şekilde kınıyoruz. Saldırıların sorumluları bilmelidir ki Türkiye Cumhuriyeti bu tip saldırılarla sarsılamayacak temelde kuvvetli bağlara sahiptir. Saldırının faillerinin bir an önce tespiti ve yargılanması gerekmektedir. Saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet ve yaralılarımıza acil şifalar dileriz. Milletimizin başı sağolsun.” (ANKA)

(AR/ÖZK)

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@