Tıraş Sepetim’den Tıraş Bakım Ürünleri

Bayanlar kadar erkeklerin de bakıma ihtiyacı olduğu bir gerçek. Erkekler için bakımı zor ve zahmetli olan bir ayrıntı da kıvırcık, sert, dalgalı ve kalın sakal bakımı olmaktadır.

Gündem 06.07.2020, 15:19 07.09.2020, 23:06
Tıraş Sepetim’den Tıraş Bakım Ürünleri

Bayanlar kadar erkeklerin de bakıma ihtiyacı olduğu bir gerçek. Erkekler için bakımı zor ve zahmetli olan bir ayrıntı da kıvırcık, sert, dalgalı ve kalın sakal bakımı olmaktadır. Bu bakımı ilk adımdan itibaren kolay ve verimli hale getirecek tıraş bakım ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünlere tirassepetim.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 Tıraşın Yarattığı Tahrişe Karşı Cantu Tıraş Jeli

 Düzgünleştirici, yumuşatıcı ve rahatlatıcı bir etkisi olan bu jel, tıraşın sebep olduğu tahrişi minimum seviyeye indirir. Tamamen Cantu'nun özel bir formülü olan kafein, çedene tohumu, söğüt kabuğunun harmanından üretilmiştir. Kafein gözeneklerin sıkılaşmasını sağlar.

 ​​​​​

 Sülfat, paraben ya da mineral yağları içermez. Shea yağı ve çedene tohumu cildi derinlemesine nemlendirir ve kuru cildi canlandırır.

 Cantu Sakal Yağı

 Ürün özellikle karışık, kıvırcık ve kalın sakalların bakım ihtiyaçlarını karşılakarşılar. Kafein, kenevir tohumu yağı ve çay yağından ortaya çıkan ürün sakalları nemlendirir ve yumuşak bir dokuya sahip olmasını sağlar. Kenevirevir Tohumu ve Shea Yağı, sakallara derinlemesine bakım yapar ve hafif hissedilmesini sağlar.

 Yağlar, cildi derinlemesine nemlendirir ve sakinleştirir. Kafein ise sakalların daha hızlı uzamasına yardımcı olur. Sülfat, paraben ve mineral yağları içermez.

 Cantu Tıraş Sonrası Yatıştırıcı Serum

 ​​​

 Tıraş Sonrası Yatıştırıcı Serum cildi nemlendirir ve sakinleştirir. Ferahlatıcı mentol ile üretilmiş Cantu Tıraş Sonrası Yatıştırıcı Serum cildi nemlendirirken sağlıklı bir saç ve sakal gelişimi sağlar.

 Shea yağı ve çedene tohumu cildi derinlemesine nemlendirir ve kuru cildi canlandırır. Kafein ise gözeneklerin sıkılaşmasını sağlar. Sülfat, paraben ya da mineral yağları içermez.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@