Thy: 25 Ekim – 8 Kasım Tarihlerinde Türkiye Çıkış Ve Varışlı Seferler 1 Saat Geç Uygulanacak

İSTANBUL(ANKA)-Türk Hava Yolları’nın (THY), Türkiye çıkış ve varışlı seferleri 25 Ekim - ...

Haberler 09.10.2015, 15:25
Thy: 25 Ekim – 8 Kasım Tarihlerinde Türkiye Çıkış Ve Varışlı Seferler 1 Saat Geç Uygulanacak

İSTANBUL(ANKA)-Türk Hava Yolları’nın (THY), Türkiye çıkış ve varışlı seferleri 25 Ekim - 8 Kasım tarihleri arasında kış tarifesinde yer alan Türkiye saatine göre bir saat geç uygulanacak.

Bu yıl kış saati uygulamasının başlangıç tarihinin Bakanlar Kurulu kararı ile 25 Ekim'den 8 Kasım tarihine ertelenmesi nedeniyle Türk Hava Yolları uçuşlarının tarife yapısını yeniden düzenledi. Buna göre 25 Ekim - 8 Kasım tarihleri arasında sınırlı kalmak üzere Türkiye çıkış ve varışlı seferler kış tarifesinde yer alan Türkiye saatine göre bir saat geç uygulanacak. Yurtdışı çıkış ve yurtdışı varışlı seferlerin saatlerinde ise herhangi bir değişiklik olmayacak.

THY, kış saati uygulaması ile ilgili gerekli tüm tedbirlerin alındığını bildirerek yazılı bir basın açıklamasında bulundu. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“25 Ekim - 8 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek uçuşlarda yolcularımızın herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmaması için gerekli çalışmalar tamamlandı. Söz konusu düzenlemeye göre, 25 Ekim – 8 Kasım tarihleri arasında sınırlı kalmak üzere Türkiye çıkış ve varışlı seferlerimiz kış tarifesinde yer alan Türkiye saatine göre bir saat geç uygulanacak. Yurtdışı çıkış ve yurtdışı varışlı seferlerimizin mahalli saatlerinde herhangi bir değişiklik olmayacak." (ANKA)

(TB/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@