Tgf'den Hürriyet'e Saldırıya Kınama

Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkanı Yılmaz Karaca, Türkiye\'de gazetecilik yapmanın giderek daha da zorlaştığını vurgulayarak, \"Hürriyet Gazetesi\'ne yapılan saldırıyı kınıyoruz\" dedi.

Haberler 07.09.2015, 11:52
Tgf'den Hürriyet'e Saldırıya Kınama

ANKARA (ANKA) -Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkanı Yılmaz Karaca, Türkiye'de gazetecilik yapmanın giderek daha da zorlaştığını vurgulayarak, "Hürriyet Gazetesi'ne yapılan saldırıyı kınıyoruz" dedi.

Karaca, yaptığı yazılı açıklamada "Anlaşılıyor ki bu saldırı organizedir ve belli merkezlerden planlı olarak yapılmıştır. Basın özgürlüğü açısından bir anlamda pranga altında olan medya, aynı zamanda tehdit altındadır da. Bu saldırı, kendisi gibi düşünmeyenlerin basına karşı körükledikleri kin ve nefretin hangi boyutlara varabileceğini açıkça göstermiştir” ifadelerini kullandı.

Hürriyet'e yapılan saldırının korkunç olduğunu ve uyarı niteliği taşıdığını belirten Karaca, “Hangi nedenle olursa olsun zorbalık kabul edilemez. TGF olarak Hürriyet'teki meslektaşlarımızın yanında olduğumuzu belirtiyor, saldırganların yakalanıp cezalandırılmasını talep ediyoruz" diye açıkladı. (ANKA)

(HND/ORH)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@