Teröre tepkinin adresi Eskişehir oldu

ANKARA'da düzenlenen 97 kişinin yaşamını yitirdiği intihar saldırıları Eskişehir'de düzenlenen yürüyüşle protesto edildi.  

Haberler 13.10.2015, 17:45
Teröre tepkinin adresi Eskişehir oldu
(DHA)- ANKARA'da düzenlenen 97 kişinin yaşamını yitirdiği intihar saldırıları Eskişehir'de düzenlenen yürüyüşle protesto edildi. Yürüyüşe katılanlar, ölenlerin fotoğrafının yanına karanfil bıraktı.  

Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK), Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK), Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) ile Türk Tabipler Birliği (TTB) üyesi yaklaşık 150 kişi İstiklal Mahallesi Porsuk Bulvarı'nda toplandı. Grupta bulunanlar, 'Barış isteyenleri öldürdüler. Öfkeliyiz, yastayız, isyandayız' yazılı pankart açıp yürüyüşe geçti. Ankara'daki terör saldırısında ölenlerin fotoğrafını da taşıyan kalabalık çeşitli sloganlar atarak Eskibağlar Mahallesi Üniversite Caddesi'ndeki Espark Alışveriş Merkezi önüne kadar yürüdü. 


Terör saldırısında yaşamını yitirenler için 1 dakikalık saygı duruşunda bulunan grup ölenlerin fotoğraflarının yanına da karanfiller bıraktı. Çeşitli sloganlar atan kalabalık daha sonra dağıldı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@