Telefonları dinlenen babanın oğlu Oğuz Kılınç da şehit edildi

ANTALYA'da 'Paralel Devlet Yapılanması' kapsamında, sahte belgelerle 2009 ile 2013 yılları arasında telefonları dinlenen 130 kişi arasında bulunan Emniyet Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Polis Aileleri Birliği Asbaşkanı...

Haberler 17.07.2016, 12:10
Telefonları dinlenen babanın oğlu Oğuz Kılınç da şehit edildi
ANTALYA'da 'Paralel Devlet Yapılanması' kapsamında, sahte belgelerle 2009 ile 2013 yılları arasında telefonları dinlenen 130 kişi arasında bulunan Emniyet Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Polis Aileleri Birliği Asbaşkanı Zeki Kılınç'ın Ankara'da görev yapan polis oğlu Oğuz Kılınç, darbe teşebbüsü sırasında vurularak şehit edildi.

Zeki Kılınç, acısını facebook'tan arkadaşlarıyla paylaştı. "Artık ben de bir şehit babasıyım" diyen Kılınç, facebook'taki hesabında "Kendisiyle onur ve gurur duyduğum canım oğlum Muhammet Oğuz Kılınç, Ankara Emniyeti'ne hainlerce yapılan kalleşçe saldırı sırasında FETÖ terör örgütü militanları ile çarpışarak şehit düşmüştür" dedi.

Kılınç, oğlunun cenazesinin, pazartesi günü Antalya Muratpaşa Camisi'nde öğle namazının ardından Uncalı Mezarlığı'nda toprağa verileceğini bildirdi.

Ankara'da Genelkurmay Başkanlığı önünde şehit edilen Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisi 22 yaşındaki Yasin Naci Ağaroğlu'nun cenazesi ise bugün saat 15.00'te memleketi Antalya'nın Korkuteli İlçesi Yazır Mahallesi'nde toprağa verilecek.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@