Teiaş Ve Enerji Bakanlığına 10'ar Avukat Alınacak

ANKARA(ANKA) -Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığına ve Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Mü...

Haberler 16.11.2015, 10:00
Teiaş Ve Enerji Bakanlığına 10'ar Avukat Alınacak

ANKARA(ANKA) -Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığına ve Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğüne 10’ar avukat alınacak. Her iki kurum için de sözlü sınav ile alım yapılacak.

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’na 6.derece kadrolu 10 avukat, Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğüne de 10 avukat alım yapılacak. 

-ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI-

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’na 6. dereceli 10 avukat alınacak. Alım sözlü sınavla yapılacak ve atama yapılacak kadro sayısının beş katına kadar aday giriş sınavına başvurabilecek. Atamalar, yapılan başvurulardan KPSS P3 puanı en yüksek olan adaydan başlayarak düzenlenecek.

KPSS (B) Grubu kadrolar için yapılan 05 Temmuz 2014 tarihli Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3 puan türünden en az 75 puan almış olanlar giriş sınavına katılabilecek. 7 Aralık’ta başlayacak olan başvurular, 18 Aralık’ta mesai bitiminde sona erecek.

Başvurular, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığının internet sayfasından (www.enerji.gov.tr) veya doğrudan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığından (Nasuh Akar Mah. Türkocağı Cad. No: 2 Bahçelievler-Çankaya/ANKARA) temin edilecek başvuru formu doldurularak, istenilen belgeler ile birlikte şahsen, elden veya posta yoluyla Personel Daire Başkanlığına yapılacak.

Sınava katılmaya hak kazanan adayların listesi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın “www.enerji.gov.tr” internet sayfasında 24 Aralık’ta ilan edilecek.

­-TEİAŞ-

Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü sözlü sınav ile 10 Avukat alımı yapacak. Adaylar, atama yapılacak birimlerden yalnızca birine başvurabilecek. Sınava KPSS (B) Grubu kadrolar için yapılan 05-06 Temmuz 2014 tarihli Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olanlar katılabilecek.

Giriş sınavı başvuruları 30 Kasım’da başlayacak 11 Aralık’ta mesai bitiminde sona erecek.

Başvurular, Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı (Nasuh Akar Mahallesi Türk Ocağı Caddesi Kat:16 No:12 Çankaya/Ankara) veya www.teias.gov.tr internet adresinden temin edilecek başvuru formu doldurularak, istenilen belgeler ile birlikte şahsen, elden veya posta yoluyla İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığına yapılacak. (ANKA)

(HND/ÖZK)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@