Ted Ankara Koleji Ekibinden Anıtkabir'e Ziyaret

ANKARA (ANKA) -TED Ankara Koleji Vakfı Okulları yönetici, öğretmen ve çalışanları, Öğretme...

Haberler 21.11.2015, 16:00
Ted Ankara Koleji Ekibinden Anıtkabir'e Ziyaret

ANKARA (ANKA) -TED Ankara Koleji Vakfı Okulları yönetici, öğretmen ve çalışanları, Öğretmenler Günü nedeniyle bugün Anıtkabir’i ziyaret ederek mozoleye çelenk sundu.

TED Ankara Koleji Vakfı Okulları yönetici, öğretmen ve çalışanları, Öğretmenler Günü nedeniyle bugün Anıtkabir’i ziyaret etti. TED Ankara Koleji Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Z. Çörtoğlu başkanlığında mozoleye çelenk bırakan heyet, saygı duruşunda bulundu. Beraberindekilerle birlikte Müdafaa-i Hukuk Kulesi`ne geçen Ahmet Z. Çörtoğlu, Anıtkabir özel defterine şunları kaydetti:

“Başöğretmenim, bağımsızlık mücadelesinden zaferle çıkan bizleri, ulusal değerlerine sahip çıkan, çağdaş bireyler olarak yetiştirme fikrinden doğan TED Ankara Koleji, senden, laik çizginden ve devrimlerinden ödün vermeden bir Cumhuriyet kurumu olarak eğitim alanındaki öncülüğünü devam ettirmektedir. En büyük gücümüz, en güvenilir dayanağımız, senin engin felsefen, demokrasi inancın ve vizyonundur. Öğretmenlerimizin üstün emekleriyle ‘fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür’ yetişen nesiller, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ulusumuzun varlığına, bağımsızlığına ve Cumhuriyetimizin değerlerine ilelebet sahip çıkacaktır. Ruhun şâd olsun.” (ANKA)

(HND/ÖZK)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@