Tbb: Bu Kurşun Tüm Türkiye'ye Sıkılmıştır

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Diyarbakır Barosu Başkanı Tahir Elçi’nin hayatını kaybetmesini “Bu kurşun tüm Türkiye’ye sıkılmıştır” sözleri ile değerlendirdi.

Haberler 28.11.2015, 23:22
Tbb: Bu Kurşun Tüm Türkiye'ye Sıkılmıştır

ANKARA (ANKA) -Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Diyarbakır Barosu Başkanı Tahir Elçi’nin hayatını kaybetmesini “Bu kurşun tüm Türkiye’ye sıkılmıştır” sözleri ile değerlendirdi. Feyzioğlu, baro başkanlarıyla Diyarbakır’da toplanmak üzere TBB Başkanı ve Yönetim Kurulu olarak bugün saat 16.00’da Diyarbakır’a hareket edeceklerini duyurdu.

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Diyarbakır Barosu Başkanı Tahir Elçi’nin çatışmada hayatını kaybetmesine yazılı açıklama ile değerlendirdi. Elçi’nin uğradığı hain saldırı sonucu katledildiğini belirten Feyzioğlu, “Hepimizin başı sağ olsun. Bu menfur saldırının sadece Başkanımız Tahir Elçi’ye yönelik olmadığı, ülke barışına, birliğine, dirliğine ve kardeşliğimize yapılan bir saldırı olduğu açıktır. Bu kurşun sadece kardeşimize değil, tüm Türkiye’ye sıkılmıştır, hepimize sıkılmıştır. Bize düşen tüm dünyaya birliğimizi, kardeşliğimizi hiç kimsenin bozamayacağını, hiçbir alçak saldırının bu amaca ulaşamayacağını göstermektir” dedi.

Feyzioğlu, baro başkanlarıyla Diyarbakır’da toplanmak üzere TBB Başkanı ve Yönetim Kurulu olarak bugün saat 16.00’da Diyarbakır’a hareket edeceklerini duyurdu. (ANKA) (YE/ORH) 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@