Tavuk Kavgası Yapan 2 Yaşlı Hastanelik Oldu

TEKİRDAĞ’ın Malkara İlçesi’nde, bahçesine giren tavuklara kızan 81 yaşındaki Cafer Çurlu, komşusu 77 yaşındaki Yusuf Oduncu ile kavga etti.

Haberler 03.11.2015, 23:52
Tavuk Kavgası Yapan 2 Yaşlı Hastanelik Oldu
Murat YAYIN/MALKARA (Tekirdağ), (DHA) - TEKİRDAĞ’ın Malkara İlçesi’nde, bahçesine giren tavuklara kızan 81 yaşındaki Cafer Çurlu, komşusu 77 yaşındaki Yusuf Oduncu ile kavga etti. Birinin çapa diğerinin ise sopa kullandığı kavgada yaralanan Çurlu ve Oduncu hastanelik oldu.

Yeni Mahalle çevre yolu üzerinde oturan Cafer Çurlu, bitişik komşusu Yusuf Oduncu’nun tavuklarının bahçesine girmesine kızarak tepki gösterdi. İkili arasında tavuklar nedeniyle yaşanan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Yusuf Oduncu elindeki sopayla, komşusu Cafer Çurlu ise çapa ile saldırdı. Kafalarından ve ellerinden yaralanan iki yaşlı, süre sonra kendi imkanlarıyla Malkara Devlet Hastanesine gelerek tedavi altına alındı.

Yusuf Oduncu hastaneye getirdiği kazmayı göstererek, "Cafer bana bununla vurdu. Çok canım yanıyor. Ben de bunu polise getirdim. İşte Cafer’in bana vurduğu delil" dedi.

Polis ikilinin birbirinden şikayetçi olması üzerine soruşturma başlattı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@