Tatilciler Cadılar Bayramı'nı Kutladı

ANTALYA’nın Kemer İlçesi’nde bir otel, müşterilerinin Cadılar Bayramı’nı kutladı.

Haberler 01.11.2015, 00:37
Tatilciler Cadılar Bayramı'nı Kutladı
Levent YENİGÜN/ KEMER,(Antalya),(DHA) - ANTALYA’nın Kemer İlçesi’nde bir otel, müşterilerinin Cadılar Bayramı’nı kutladı. Otel personelinin şeytan, zombi, cadı ve vampir kılığına girdiği kutlamalar ilginç görüntüler oluşturdu.

Kemer merkezdeki Crytal De Luxe Otel tarafından Hıristiyanların her yıl 31 Ekim’de kutladığı Cadılar Bayramı için müşterilere yönelik etkinlik düzenlendi. Yapılan organizasyonda otel personeli, şeytan, zombi, cadı ve vampir kılığına girdi. Otelin içerisi ve bahçesi ise morg ve mezarlık alanına çevrildi. Cadılar Bayramı sembollerinden bal kabakları ise çeşitli figür ve desenlerde oyulmuş halleriyle ilgi çekti.

ÇOCUKLAR KORKTU

Birbirinden ilginç giysiler giyerek, korkunç makyaj yapan cadılar, tatilcileri hem eğlendirdi hem de korkuttu. Etkinlikte yapılan gösteri ve şovlar, tatilcilerden büyük beğeni topladı. Bazı çocuklar ise korkularını gizleyemedi.

MEZARI BAŞINDA AÇIKLAMA YAPTI

Şeytan maskesini takarak personelle birlikte partiye katılan ve kendisi için yapılmış maket mezar yanında açıklama yapan Otelin Genel Müdürü Ali Osman İlhan, Cadılar Bayramı’nın Avrupa’da oldukça yaygın ve parti havasında kutlandığını söyledi. Yaptıkları etkinliğin müşterilerden büyük beğeni gördüğünü aktaran İlhan, "Gördüğünüz gibi otel yönetimindeki herkesin mezarı var burada. Otelimizde çalışan tüm müdür arkadaşlarımızın mezarı bulunmakta. En başta da benim mezarım var. İnsanın kendi mezarının başında olması ayrı bir duygu" dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@