Tarım fuarında yaban hayvanları standı büyük ilgi gördü

VAN'da düzenlenen Doğu Anadolu Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nda ilk kez hayvan tahnitlerinin sergilendiği bir stand açıldı. YYÜ Yaban Hayatı Koruma ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü tarafından açılan stand büyük ilgi gördü. Organize...

Haberler 17.04.2016, 10:52
Tarım fuarında yaban hayvanları standı büyük ilgi gördü
VAN'da düzenlenen Doğu Anadolu Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nda ilk kez hayvan tahnitlerinin sergilendiği bir stand açıldı. YYÜ Yaban Hayatı Koruma ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü tarafından açılan stand büyük ilgi gördü.

Organize Sanayi Bölgesi'ndeki Kongre Merkezi'nde bu yıl 6'ncısı düzenlenen ve 70 firmanın katıldığı Doğu Anadolu Tarım ve Hayvancılık Fuarı açıldı. Fuarda gıda, tarım araçlarının yanı sıra YYÜ Yaban Hayatı Koruma ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü tarafından çoğu nesli koruma altında bulunan kuş, vaşak, ayı gibi hayvanlara ait tahnitler sergilendi. Küçük, büyük herkesin ilgi gösterdiği stand, fuarın en çok ziyaret edilen standları arasında yer aldı.  YYÜ Yaban Hayatı Koruma ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Doç. Dr. Lokman Aslan, fuara renk katmak için böyle bir stand açma gereği duyduklarını söyledi. Yaban hayvanlarına insanların gösterdiği ilginin kendilerini çok mutlu ettiğini belirten Doç. Dr. Aslan, standı ziyaret edenlere tahnidi sergilenen hayvanların özelliklerini tek tek anlattı. Standı ziyaret edenlere ayrıca sokak hayvanlarını beslemeleri için yemek ve su kabı dağıtıldı.   
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@