Taksim'deki mitinge katılacak AKP'liler belli oldu

AKP Basın Ofisi’nden yapılan açıklamaya göre bugün AKP kadroları, Taksim Meydanı’nda darbeye karşı düzenlenen Cumhuriyet ve

Haberler 24.07.2016, 16:42 24.07.2016, 18:04
Taksim'deki mitinge katılacak AKP'liler belli oldu

AKP Basın Ofisi’nden yapılan açıklamaya göre bugün AKP kadroları, Taksim Meydanı’nda darbeye karşı düzenlenen Cumhuriyet ve Demokrasi Mitingi’ne katılım sağlayacak.

Hürriyet'in aktardığına göre, tüm siyasi partilerin ve her kesimden insanın, darbeye karşı meydanlara çıkmaya ve demokrasi nöbeti tutmaya devam ettiği ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Meselenin 'memleket meselesi' olduğunu bilen AK Parti kadroları, CHP’nin Taksim Meydanı’nda darbeye karşı düzenlediği Cumhuriyet ve Demokrasi Mitingi’ne katılım sağlayacak.

Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Müezzinoğlu, TBMM Başkanvekilimiz Ayşe Nur Bahçekapılı, TBMM Grup Başkanvekilimiz Mehmet Muş, İl Başkanımız Dr. Selim Temurci, İstanbul Milletvekilimiz Mihrimah Belma Satır, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Topbaş ve il yöneticilerimiz, CHP’li vatandaşlarımızın darbeye karşı yükselecek seslerine ortak olacak.

Heyetimiz, teşkilat mensuplarımızla birlikte Tepebaşı TRT binası önünden Taksim Meydanı’ndaki miting alanına yürüyecek."

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@