Tacizci Kocasını Suçüstü Yakaladı Ama Kendisi Hapis Tehdidiyle Karşı Karşıya Kaldı

Suudi Arabistan’da bir kadın evin hizmetçisini taciz eden kocasını suçüstü yakalamak için eve gizli kamera yerleştirdiği gerekçesiyle hapis cezası tehdidiyle karşı karşıya kaldı.

Haberler 08.10.2015, 21:35
Tacizci Kocasını Suçüstü Yakaladı Ama Kendisi Hapis Tehdidiyle Karşı Karşıya Kaldı
(DHA)- Suudi Arabistan’da bir kadın evin hizmetçisini taciz eden kocasını suçüstü yakalamak için eve gizli kamera yerleştirdiği gerekçesiyle hapis cezası tehdidiyle karşı karşıya kaldı.


Emirates 7/24 gazetesinin haberine göre, adı belirtilmeyen Suudi kadın kocasının hizmetçiyi taciz ettiğinden kuşkulanınca salona gizli kamera yerleştirdi.


Gizli kamera kayıtları kadının kuşkusunda haksız olmadığını kanıtladı. Kayıtlarda kocanın temizlik yapan hizmetçinin yere eğilmesinden yararlanıp kadını sıkıştırdığı ve kadının direnmesine rağmen sarılmaya çalıştığı görülüyor.


Öfkeli eş kocasından intikam almak için görüntüleri internet paylaşım sitelerinde yayınladı. Kadın görüntünün altına da “Bu koca için asgari ceza onu rezil etmektir” diye yazdı.


Ancak kocanın avukatı, kadının bu hareketle “bilişim suçu” işlediğini iddia ederek mahkemeye başvurabileceklerini açıkladı.


Avukata göre kadın, Suudi Arabistan yasalarıyla şiddetle yasaklanan “kameralı cep telefonu veya benzer araçlarla gizli görüntü kaydedip kişilerin itibarını zedelemek” suçlamasıyla hakim karşısında çıktığı takdirde 1 yıl hapis cezası alabilecek.


 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@