Sürüklenen dubadaki Çınar Gürses ve Serdar Yalçın'dan hala haber yok

İZMİR'in Çeşme İlçesi'nde, üzerinde uyudukları dubanın halatının kopup açık denize sürüklenmesiyle kaybolan garson Çınar Gürses ve arkadaşı Serdar Yalçın'a, 5'inci günde de ulaşılamadı. Öte yandan Yunanistan'ın Sisam...

Haberler 11.07.2016, 12:09
Sürüklenen dubadaki Çınar Gürses ve Serdar Yalçın'dan hala haber yok
İZMİR'in Çeşme İlçesi'nde, üzerinde uyudukları dubanın halatının kopup açık denize sürüklenmesiyle kaybolan garson Çınar Gürses ve arkadaşı Serdar Yalçın'a, 5'inci günde de ulaşılamadı. Öte yandan Yunanistan'ın Sisam (Samos) Adası'nda bir erkek cesedi bulunduğu, kimliğinin tespitine çalışıldığı belirtildi.

Çeşme Alaçatı'daki bir beach club'ta barmenlik yapan 35 yaşındaki Çınar Gürses ile kendisini ziyaret için İstanbul'dan gelen arkadaşı 32 yaşındaki Serdar Yalçın, geçen perşembe günü öğle saatlerinde denize girdi. Plajda kıyıya bağlı dubanın üzerine çıkan iki arkadaş, burada uykuya daldı. İddiaya göre kıyıdaki duba bağlı halatın kopmasıyla açık denize sürüklendi. Bir süre sonra uyanan iki arkadaştan Çınar Gürses, kıyıdaki arkadaşlarını cep telefonuyla aradı. Kıyıyı çok küçük de olsa görebildiğini söyleyen Gürses, kurtarılmaları için Sahil Güvenlik Komutanlığı'nı aramalarını istedi. Sahil Güvenlik Komutanlığı'na haber verilmesiyle arama kurtarma çalışması başlatıldı. Ancak havadan ve denizden yapılan aramalara karşın beşinci gündede, irtibatın kesildiği iki arkadaşa ulaşılamadı.

Öte yandan, Alaçatı'nın güneydoğusunda kalan Sisam Adası'nda kıyıya bir erkek cesedinin vurduğu öğrenildi. Kimliği belirsiz erkek cesedinin kimliğinin belirlenmesine çalışıldığı belirtildi.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@