Şüpheli ölümde, 'Sahte rakı' incelemesi

BURSA’da çalıştığı Yıldırım Halk Eğitim Merkezi’ndeki işine dün ve bugün gitmeyen 46 yaşındaki Çetin Köse, evinde ölü bulundu. Bekar olan Köse'nin evinde çok sayıda etiketsiz rakı şişesi...

Haberler 04.03.2016, 15:20
Şüpheli ölümde, 'Sahte rakı' incelemesi
BURSA’da çalıştığı Yıldırım Halk Eğitim Merkezi’ndeki işine dün ve bugün gitmeyen 46 yaşındaki Çetin Köse, evinde ölü bulundu. Bekar olan Köse'nin evinde çok sayıda etiketsiz rakı şişesi bulunurken, evin sahibi Soner Aydın polise verdiği ifadede Çetin Köse’nin sahte alkol kullandığını öne sürdü.

Merkez Yıldırım ilçesi Güllük Mahallesi, 2'nci Ordu sokakta yalnız yaşayan ve Yıldırım Halk Eğitim Merkezi’nde çalışan Çetin Köse 2 gündür işe gitmeyince arkadaşları polise bildirdi. Polis ekipleri çilingir çağırarak kapıyı açtırıp içeriye girdiklerinde Çetin Köse’yi  yatakta ölü buldu. Evde yapılan aramalarda çok sayıda etiketsiz rakı şişesi bulundu.

Evin sahibi Çetin Köse polise verdiği ifadesinde "Çetin tanımadığım bir kişiden bu rakılardan alıp içiyordu, sahte alkolden dolayı ölmüş olabilir" dedi.

Cumhuriyet Savcısı tarafından yapılan incelemenin ardından Çetin Köse’nin cesedi otopsi için Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@