Su kanalına atılan çantada çok sayıda patlayıcı bulundu

HAKKARİ, () - HAKKARİ'de su kanalında arama yapan polis ekipleri bir çanta içersinde patlayıcı ve el bombaları olduğunu tespit etti. Hakkari Valiliği'nden yapılan açıklamaya göre, 29 ve 30 Ağustos 2016 tarihlerinde el yapımı...

Haberler 01.09.2016, 13:07
Su kanalına atılan çantada çok sayıda patlayıcı bulundu

HAKKARİ, () - HAKKARİ'de su kanalında arama yapan polis ekipleri bir çanta içersinde patlayıcı ve el bombaları olduğunu tespit etti.
Hakkari Valiliği'nden yapılan açıklamaya göre, 29 ve 30 Ağustos 2016 tarihlerinde el yapımı patlayıcı düzeneği kullanılarak düzenlenen eylemlerle ilgili Emniyet Müdürlüğü görevlilerinin 31 Ağustos 2016 tarihinde yapılan denetimler sırasında bir kişinin polis ekiplerini gören 2 erkeğin hızla bölgeden uzaklaştıklarını ve ellerindeki çantayı attıkları bildirdi. Açıklamada, "Bu bilgi üzerine ilimiz Bulak Mahallesi'nde bulunan su kanalında siyah sırt çantası içerisinde; 4 (dört) adet el bombası, 14 (on dört) adet patlamaya hazır vaziyette EYP (el yapımı patlayıcı), 4 (dört) adet eldiven ele geçirilmiştir. Konu ile ilgili adli tahkikat devam etmektedir" denildi.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@