Son Dakika! Konya'nın Tuzlukçu İlçesinde 1 Dakika Arayla Orta Şiddetli İki Deprem Meydana Geldi!

AFAD Deprem Dairesi tarafından yapılan açıklamaya göre Konya'nın Tuzlukçu ilçesinde 1 dakika arayla iki deprem meydana geldi. Depremlerin şiddetine dair AFAD'dan kapsamlı açıklama yapıldı.

Son Dakika! Konya'nın Tuzlukçu İlçesinde 1 Dakika Arayla Orta Şiddetli İki Deprem Meydana Geldi!

Türkiye depremlerle panik yaşamaya devam ediyor. Ülkenin hemen hemen her bölgesinde meydana gelen orta şiddeti depreme bugün yenileri eklendi. Konya'nın Tuzlukçu ilçesindeakşam saatlerinde deprem meydana geldi.

KONYA'DA ARDI ARDINA İKİ DEPREM!

AFAD Deprem Dairesi tarafından verilen bilgiye göre bugün saat 18:51'de Konya'nın Tuzlukçu ilçesinde 4,7 şiddetinde bir deprem meydana geldi. Bu depremin derinliği 7.01 km olarak açıklandı. Yaşanan deprem çevre illerden de hissedildi.

1 DAKİKA ARAYLA İKİNCİ DEPREM!

Konya'nın Tuzlukçu ilçesinde gerçekleşen depremin hemen 1 dakika sonrasında 18:52'de aynı yerde bir deprem daha olduğu bildirildi. Konya Tuzlukçu'daki ikinci depremin 4 şiddetinde olduğu açıklandı. Bu depremin derinliği ise 7 km olarak bildirildi.

Konya Tuzlukçu'da meydana gelen orta şiddetli iki deprem kısa süreli bir panik yaşanmasına neden oldu. Vatandaşlar evlerinden dışarıya çıkarken depremlerden dolayı şu anda evlerine girme konusunda tedirginlik yaşamaya devam ediyorlar.

CAN VE MAL KAYBI YOK!

Öte yandan Konya Valiliği'nden şu ana kadar depreme dair herhangi bir açıklama yapılmadı. Depremin can ve mal kaybına neden olması beklenmezken yine de ilgili birimlerin Konya'da hazır şekilde bekletildikleri bildirildi.

Kamugundemi.com

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@