Son Dakika Cumhurbaşkanı Erdoğan İlan Etti! Salgın Kontrol Ettik Bayram Sonrası Normalleşme...

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Bayram mesajında salgının kontrol altına alındığını ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan normalleşme adımlarına değindi.

Son Dakika Cumhurbaşkanı Erdoğan İlan Etti! Salgın Kontrol Ettik Bayram Sonrası Normalleşme...

Ramazan ayının sona erecek olması ve Ramazan Bayramının gelmesi nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bir mesaj yayımladı. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan bayram mesajında salgının etkilerine değinerek normalleşme adımları için açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan salgına dair konuşmasında kontrolün sağlandığını ifade etti, normalleşme sürecinin başlayacağını açıkladı. 

SALGINI KONTROL ALDIK NORMALLEŞME SÜRECİ BAŞLAYACAK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bayram mesajında değindiği salgın sürecine ilişkin konuşması şu şekilde.

"İnşallah güzel günler bizi bekliyor"

"Geçtiğimiz ramazan bayramında bu musibetten yıl bitmeden kurtulmayı umut ediyorduk ancak daha sonraki aylarda yeni dalgalar halinde tüm dünyayı etkisi altına alan salgının olumsuzluklarından kaçınılmaz olarak biz de etkilendik"

"Ramazan ayını da büyük ölçüde sınırlaramaların gölgesinde geçirdik. Salgını kontrol altına almış olarak bayram sonrasında kontrollü bir şekilde normalleşme adımlarını atıyoruz"

"Yakın çevremiz başta olmak üzere dünyanın tamamını etkileyen bu tehditle mücadelemizi kararlılıkla sürdürüeceğiz"

"Sağlık sistemimizi güçlü tutmanın yanında aşı başta olmak üzere salgın tehdidine karşı gereken her türlü yol ve yöntemi kullanacağız. Bunun zorlu ama arkası aydınlık bir imtihan olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz."

DESTEK AÇIKLAMASI 

Konuşmasının salgına dair bölümünün son kısmında desteklere değinen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "Salgın tedbirlerinden olumsuz etkilenen her kesime sıkıntıya düşen her vatandaşımıza destek paketleriyle elimizi uzatıyoruz, üretimi istihdamı büyümeyi kalkınmayı destekleyecek her adımı atıyor her desteği veriyoruz. Buna rağmen sıkıntıya düşen geliri azalan işi bozulan vatandaşlarımız olduğunu biliyoruz. inşallah onların sıkıntılarını da en kısa sürede yine biz gidereceğiz."açıklamasında bulundu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@