Son dakika! Atatürk Üniversitesi yemekhanesinde yangın! yaralı var mı, ölü var mı? Yangın nasıl çıktı?

Bugün öğle saatlerinde Atatürk Üniversitesi kampüsü içerisinde bulunan yemekhanede çıkan yangın korkutucu görüntüleri gündeme getirirken merkez yemekhanesinin çatısında çıkan yangın gündeme geldi. Yaralı var mı, ölü var mı? Yangın nasıl çıktı?

Son dakika! Atatürk Üniversitesi yemekhanesinde yangın! yaralı var mı, ölü var mı?

Erzurum Atatürk Üniversitesi kampüsü içerisinde bulunan merkez yemekhanenin çatısında çıkan yangın rüzgarın durmaması nedeniyle kontrol altına alınamadı. Rüzgar etkisi nedeniyle daha da büyüyen yangına birçok itfaiye ekibi müdahale ederken görüntüler görenleri korkuttu. Dumanların şehir merkezini sarmasının ardından yangın gündeme geldi. Peki Erzurum Atatürk Üniversitesi yaralı var mı? ölü var mı?

Erzurum Atatürk Üniversitesi yemekhanesinde çıkan yangın rüzgarların etkisiyle daha da büyürken itfaiye ekiplerinin müdahalesi gerçekleşti. Birçok itfaiye ekibinin müdahale ettiği yangının dumanı şehir merkezini sararken o görüntüler sosyal medya gündemine damga vurdu. 

Rüzgarın Etkisiyle Yangın Büyüdü

Erzurum'da Atatürk Üniversitesi'nin kampüsünde bulunan yemekhanenin çatısında çıkan yangın paniğe neden oldu. Şehir merkezine kadar inan duman herkesi paniğe sevk ederken görüntüler sosyal medyada izleyenleri korkuttu. Yangının neden çıktığı, ölü ya da yaralı sayısı var mı? yok mu? merak edildi. Atatürk Üniversitesi yangını neden çıktı?

Son dakika! Atatürk Üniversitesi yemekhanesinde yangın! yaralı var mı, ölü var mı? Yangın nasıl çıktı?

Şehir merkezini saran yangın dumanları rüzgarın etkisiyle alevlerin daha da şiddetlenmesine neden oldu. Rüzgarın etkisiyle hem müdahale de zorluk çekilirken hem de yangın git gide daha da büyüdü. Çıkan rüzgar etkisi nedeniyle kontrol altına alınamayan yangının görüntüleri gündeme damga vurdu. 

Erzurum Yangını Neden Çıktı?

Erzurum Atatürk Üniversitesi'nin yemekhanesinin çatısında çıkan yangın paniğe neden olurken aynı zamanda görenleri meraklandırdı. Büyük bir patlamanın olmaması adına kampüsteki elektriklerin kesilmesi önemli alınırken yangının neden çıktığı henüz bilinmiyor.