Son dakika! Acı haber duyuruldu: Şehitlerimiz var! Acı olay yaşandı

Gelen bir son dakika haberine göre Türkiye-İran hududundaki sınır duvarı bölgesinde devriye yapan askeri aracın yuvarlandığı ve şehitlerimizin olduğu aktarıldı.

Son dakika! Acı haber duyuruldu: Şehitlerimiz var! Acı olay yaşandı

Gelen bir son dakika haberine göre Türkiye-İran hududundaki sınır duvarı bölgesinde devriye yapan askeri aracın buzlanma nedeni ile yuvarlandığı ifade edildi. Kazanın aracın uçuruma yuvarlanması nedeni ile meydana geldiği askeri araç kazasında hastaneye kaldırılan 2 askerimizin de şehit olduğu bildirildi. 

Olay Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde askeri aracın şarampole devrilmesi şeklinde oldu. Kazada ağır yaralanan 2 askerimizin hastaneye kaldırıldıktan sonra tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olduğu ifade edildi. 

ŞEHİTLERİMİZ VAR

Öğle saatlerinde meydana gelen kazada Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde askeri araç buzlanma sebebi ile kayıp uçuruma devrildiği belirtilerek meydana gelen kaza sonucunda yaralanan 2 asker Doğubayazıt Yaşar Eryılmaz Devlet Hastanesi’ne kaldırıldığı aktarıldı.

Burada doktorların yaptığı tüm müdahaleye rağmen kurtarılamayan askerlerimiz şehit oldu. Şehit askerlerin cenazelerinin, Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne getirileceği ifade edildi.

SONRAKİ HABER