Sokakta Durdurduğu Eski Eniştesini Öldürdü

ADANA'nın Kozan İlçesi'nde 51 yaşındaki İsmail Hakkı Ağlar, tartıştığı kız kardeşinin eski eşi 58 yaşındaki Ali Osman Yıldırım'ı sokak ortasında tabancayla vurarak öldürdü.

Haberler 11.11.2015, 12:45
Sokakta Durdurduğu Eski Eniştesini Öldürdü
(DHA)- ADANA'nın Kozan İlçesi'nde 51 yaşındaki İsmail Hakkı Ağlar, tartıştığı kız kardeşinin eski eşi 58 yaşındaki Ali Osman Yıldırım'ı sokak ortasında tabancayla vurarak öldürdü.

Hatay'ın Antakya İlçesi'nde oturan Ali Osman Yıldırım, adı açıklanmayan Hataylı eşinden bir süre önce boşanarak memleketi Kozan'a yerleşip tek başına yaşamaya başladı. İsmail Hakkı Sağlar da, dün akşam saatlerinde kız kardeşinden ayrılan Ali Osman Yıldırım ile konuşmak için 06 BT 9347 plakalı otomobiliyle Kozan'a geldi. Türkeli Mahallesi'ndeki bir sokakta içinde ekmek bulunan poşetle evine giden Ali Osman Yıldırım'ı durduran İsmail Hakkı Sağlar, tartışmaya başladı.

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine belindeki tabancasını çıkaran İsmail Hakkı Sağlar, önce kabzasıyla yüzüne vurduğu Ali İsmail Yıldırım'ın, başına da bir el ateş etti. Kanlar içinde yer yığılan ve ambulansla Adana Devlet Hastanesi'ne sevk edilen Ali İsmail Yıldırım yaşamını yitirdi. Olay yerine gelen polisler ise İsmail Hakkı Ağlar'ı gözaltına aldı.

Cinayetin nedeniyle ilgili konuşmayan İsmail Hakkı Ağlar'ın sorgusunda, "Onunla konuşmak için Hatay’dan geldim. Evde olmayınca sokakta bekledim. Sokakta konuşmaya başladık ve kavga ettik. Belimdeki tabancayı çıkararak önce kabzası ile başına vurdum. O arada tabanca ateş aldı" dediği ileri sürüldü. Cinayetle ilgili soruşturma sürüyor.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@