Sizce bu kadın haklı mı?

‘Kocamı aldattım. Ben pisliğim ama o da pislik!’ Kocası onu defalarca aldattı, ona kötü davrandı; o da intikam için kocasını aldattı! Sizce doğru mu yaptı? İnternet ve sosyal medya, artık sadece duygu ve düşünceleri ifade etme yeri değil; itiraf ve danışma ortamı haline geldi.

Haberler 20.01.2016, 23:25
Sizce bu kadın haklı mı?

 

Türkiye’de itiraflar ise genel olarak ‘aldatmak’ üzerine yapılıyor. Bu olaylardan biri var ki sosyal medyayı ikiye böldü. Bir kadın, intikam almak için kocasını aldatırsa vicdan azabı çekmeli midir? Karar sizin… İşte kadının itirafları:

 

‘Bana kötü davrandı’
Kocam beni aldatmıştı. Duygusal olarak boşluktaydım ve ben de onu aldattım. Sonra pişman oldum. Düzelmeye çalıştım. İntikamımı almıştım. Boşanmak da istemedi. Bana öyle kötü davranıyor ki hak ettiğini düşünüyorum.

Birini bulunca onu terk edeceğim!
O beni günübirlik kadınlar yüzünden defalarca terk etti. Benim gibiler yüzünden evlenmekten korkan adamlar dolacaktır soruya. İlk o aldattı. Yediremedim intikam için yaptım. Ben pisliğim. Ama o da bir pislik.

Hak veren de var vermeyen de
Aldatan kadına, sosyal medya üzerinden hak verenler de oluyor vermeyenler de. Bir kısım ‘İntikam için başka birini kullanmak bencilce ve çok basit. Onun yerine boşan ve git’ derken bir diğer kısım ‘Kısasa kısas, en güzelini yapmışsın’ diyerek kadına destek veriyor. 

 

Kaynak: Memuruz.net

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@