Sivil Vatandaşı Öldüren Eşkıyadan Biri Yaralı Ele Geçirildi

Yol kesip iki aracı yakan ve bir sivili öldüren bölücü eşkıyanın yakalanmasına yönelik operasyonda bir terörist yaralı ele geçirildi.

Haberler 29.08.2015, 14:36
Sivil Vatandaşı Öldüren Eşkıyadan Biri Yaralı Ele Geçirildi

ANKARA (ANKA) – Yol kesip iki aracı yakan ve bir sivili öldüren bölücü eşkıyanın yakalanmasına yönelik operasyonda bir terörist yaralı ele geçirildi.

TSK’nın internet sitesinden verilen bilgiye göre mülkî sınırlar içerisinde, yol keserek iki aracı yakan ve bir vatandaşın ölümüne sebep olan teröristlerin yakalanmasına yönelik icra edilen operasyonda, olaya karışan bir terörist dün yaralı olarak ele geçirildi. Ele geçirilen teröristin üzerinde iki adet el bombası ve mühimmat bulundu.

Uzunyol Köyü bölgesinde, Bölücü Terör Örgütü mensubu üç terörist tarafından, Van-Çaldıran karayolu kesilerek üç araç yakıldı. Teröristler, müdahale için gelen itfaiye aracına silahlı saldırıda bulundu.

Hakkâri’nin Şemdinli ilçesindeki Seriselek Tepe mevkii bölgesinde, üç kişinin kaçakçılık yaptığının tespit edilmesi üzerine yapılan müdahale sonucunda 21.000 adet Kaleşnikof piyade tüfeği mermisi ele geçirildi. (ANKA)

(HM/ORH)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@