Siverek'te Silahlı Kutlama: 1 Yaralı

ŞANLIURFA’nın Siverek İlçesi'nde, seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından birçok noktadan silah sesleri duyuldu. Dakikalarca ateşlenen silahlardan çıkan bir kurşun ise yolda yürüyen bir kişinin koluna isabet ederek yaralanmasına neden oldu.

Haberler 01.11.2015, 21:47
Siverek'te Silahlı Kutlama: 1 Yaralı
(DHA) - ŞANLIURFA’nın Siverek İlçesi'nde, seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından birçok noktadan silah sesleri duyuldu. Dakikalarca ateşlenen silahlardan çıkan bir kurşun ise yolda yürüyen bir kişinin koluna isabet ederek yaralanmasına neden oldu.

Siverek'te seçim sonuçların açıklanmasının ardından ilçenin birçok noktasından silah sesleri duyuldu. Uzun süre silah seslerinin yükseldiği ilçede polis, geniş güvenlik önlemi aldı. Silahların ateşlendiği sırada Güney Mahallesi'nde yürüyerek evine giden İsmail Yılan isimli kişinin koluna tabanca kurşunu isabet etti. Maganda kurşunu ile yaralanan Yılan, çevredekilerin çağırdığı ambulansla Siverek Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Polis, tedavisine başlanan ve sağlık durumunun iyi olduğu açıklanan Yılan'ı yaralayan kişinin bulunması için çalışma başlattı.FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@