Sıvadı ve tüy dikti

Şekerci, Mustafa Kemal Atatürk'ün ölüm yıldönümünde yazdığı "Zulüm, bundan tam 77 yıl önce son buldu!" mesajı için bugün açıklama yaptı.

Haberler 11.11.2015, 13:38
Sıvadı ve tüy dikti

Cemaat’e yapılan operasyonlar kapsamında İpek - Koza Holding'in kayyuma devredilmesinin ardından Diriliş Postası'ndan Millet gazetesi genel yayın yönetmenliğine getirilen H. Yahya Şekerci, Mustafa Kemal Atatürk'ün ölüm yıldönümünde yazdığı "Zulüm, bundan tam 77 yıl önce son buldu!" mesajı için bugün açıklama yaptı. Şekerci "1881 yazacağıma sehven 1938 yazmışım. Herkesten çok özür diliyorum" dedi. Ancak Şekerci'nin açıklaması inandırıcı bulunmadı. Şekerci dünkü tweeti sonrasında tepkiler üzerine önce o tweeti sildi sonra hesabının ele geçirildiğini ve kendisine operasyon yapıldığını söylemişti.

 

Şekerci'nin açıklamasına da sosyal medyada tepki geldi.

İşte o mesaj ve tepkiler:

HESABININ ELE GEÇİRİLDİĞİNİ SÖYLEMİŞTİ

 

 

Söz konusu tweetle ilgili dün Hürriyet’e konuşan Yahya Şekerci, hesabının ele geçirildiğini ve kendisine operasyon yapıldığını söyledi.

Şekerci şöyle demişti: “Hesabım ele geçirildi. Savcılık TİB’e bildirecek. TİB’den biz geri almaya çalışacağız. Sosyal medya ve mail hesaplarım bunların eline geçti. Bununla alakalı avukatım zaten yasal süreci başlattı. Bu örgüt bize operasyon yapmaya devam ediyor. Hedef gösterilmeye çalışılıyoruz ilk günden beri. 29 Ekim’de attığım ve 10 maddelik tweet bana ait. Bunun haricindekilerin hiç biri bana ait değil.”

 

Kaynak: Odatv.com

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@