Şırnak'ta Eğitime Kar Tatili

ŞIRNAK Valiliği, yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle il merkezi ve bağlı belde ile köylerde, yarın eğitime bir gün ara verildiğini açıkladı. Şırnak Üniversitesi'nde de, bugün ve yarın eğitime ara verildi.

Haberler 05.01.2016, 21:00
Şırnak'ta Eğitime Kar Tatili

(DHA)- ŞIRNAK Valiliği, yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle il merkezi ve bağlı belde ile köylerde, yarın eğitime bir gün ara verildiğini açıkladı. Şırnak Üniversitesi'nde de, bugün ve yarın eğitime ara verildi.

Şırnak Valiliği'nin yazılı açıklamasında, "İlimizde etkili olan yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle, Şırnak merkez ve merkez ilçeye bağlı belde ve köylerde, ilk ve orta dereceli eğitim kurumlarında 06.01.2016 tarihinde eğitime bir (1) gün süreyle ara verilmiştir. Ayrıca, yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personel de idari izinli sayılacaktır" denildi.

Şırnak Üniversitesi'nden yapılan yazılı açıklamada, "Yoğun kar yağışı nedeniyle üniversitemizde eğitime 2 gün ara verildi. İlimizde etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle üniversitemize bağlı tüm akademik birimlerde 05 ocak 2016 ile 06 ocak 2016 tarihlerinde eğitime 2 gün süreyle ara verilmiştir" ifadelerine yer verildi.

 

 

 

 

 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@