Şırnak Valiliği: Cizre'de Sokağa Çıkma Yasağı Devam Ediyor

Şırnak Valiliği, Cizre ilçesinde vatandaşların can ve mal güvenliği için sokağa çıkma yasağının devam ettiğini bildirdi.

Haberler 08.09.2015, 16:01
Şırnak Valiliği: Cizre'de Sokağa Çıkma Yasağı Devam Ediyor

ŞIRNAK(ANKA) - Şırnak Valiliği, Cizre ilçesinde vatandaşların can ve mal güvenliği için sokağa çıkma yasağının devam ettiğini bildirdi.

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, “Cizre İlçesinde vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini ve kamu düzenini tehdit eden ve çocuk, kadın, erkek, asker, polis demeden etrafa patlayıcı, roket ve uzun namlulu silahlarla saldıran bölücü terör örgütü mensuplarını yakalamak amacıyla güvenlik kuvvetlerimiz hukuk düzeni içerisinde vatandaşlarımıza herhangi bir zarar gelmemesi için çalışmalarını özenle sürdürmekte olup, bu çerçevede vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği için sokağa çıkma yasağı devam etmektedir” ifadeleri kullanıldı.

Bu süreçte bölücü terör örgütü mensuplarınca halkın günlük hayatlarını devam ettirmelerini engelleyen patlayıcı madde ve mayın düzenekleri yerleştirilmiş hendek ve barikatları bertaraf etmek için güvenlik kuvvetlerinin titiz bir şekilde çalışmalarını sürdürdüğü belirtilen açıklamada, “Devam eden süreçte her zaman hizmetinde olduğumuz çok değerli vatandaşlarımıza herhangi bir zarar gelmemesi ve başta sağlık olmak üzere diğer ihtiyaçlarının karşılanması için gerekli tedbirler alınmış ve alınmaya devam edilmektedir” denildi. (ANKA)

(GO/OLÇ)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@