Şırnak şehidi İsmail Demir'in Adana'daki baba evine ateş düştü

ŞIRNAK'ın Beytüşebap İlçesi'nde, PKK'lı teröristlerin Jandarma Komutanlığı ve Özel Harekat Şubesi'ne düzenlediği saldırılarda şehit olan Jandarma Astsubay Üstçavuş 32 yaşındaki İsmail Demir'in...

Haberler 03.07.2016, 11:55
Şırnak şehidi İsmail Demir'in Adana'daki baba evine ateş düştü
ŞIRNAK'ın Beytüşebap İlçesi'nde, PKK'lı teröristlerin Jandarma Komutanlığı ve Özel Harekat Şubesi'ne düzenlediği saldırılarda şehit olan Jandarma Astsubay Üstçavuş 32 yaşındaki İsmail Demir'in Adana'daki baba evine ateş düştü.

Şehit Astsubay'ın Fevzipaşa Mahallesi'nde tek katlı müstakil evde yaşayan ailesine acı haberi, Merkez Komutanlığı'ndan gelen askerler verdi. Baba Arif Demir, 4 oğlunun 3'üncüsü olan Astsubay Üstçavuş İsmail Demir'in şehit haberini alınca metanetini korumaya çalıştı. Haberin ardından Arif Demir'in evi ve sokak Türk bayrakları ile donatıldı. Şehidin yakınları, komşuları ailenin acısına ortak olmak için evine akın etti. Gözyaşı döken anne Hayriye Demir'i komşuları teselli ederken, şehidin babası Arif Demir, başsağlığı dileklerini kabul etti.

Zühal Demir ile 4 yıl önce yaptığı evlilikten Mahmut adında bir oğlu olan Şehit Jandarma Astsubay Üstçavuş İsmail Demir'in cenazesi, Sabancı Merkez Camii'ndeki öğle namazının ardından düzenlenecek tören sonrasında Asri Mezarlık'taki şehitlikte toprağa verilecek.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@