Sınıfta öğretmen dayağı öğrenci kamerasında

İZMİR'deki bir lisede öğretmenin 5 dakika geç kaldığı gerekçesiyle tahtaya çıkardığı iki öğrenciden birini dövmesi, sınıftaki bir başka öğrenci tarafından cep telefonuyla görüntülendi. Çocuğun...

Haberler 11.03.2016, 15:34 12.03.2016, 09:21
Sınıfta öğretmen dayağı öğrenci kamerasında
 İZMİR'deki bir lisede öğretmenin 5 dakika geç kaldığı gerekçesiyle tahtaya çıkardığı iki öğrenciden birini dövmesi, sınıftaki bir başka öğrenci tarafından cep telefonuyla görüntülendi. Çocuğun ailesi, öğretmen hakkında şikayetçi oldu.
Konak Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde geçen çarşamba günü meydana geldiği belirtilen olayda, bir arkadaşıyla derse geç kalan 10'uncu sınıf öğrencisi 16 yaşındaki M.G., öğretmenin tepkisiyle karşılaştı. Sınıfa gelen iki öğrenciyi tahtanın başına çağıran öğretmen M.S., öğrencilerden M.G.'yi diğer öğrencilerin gözü önünde tartakladı.
O anlar sınıftaki bir öğrenci tarafından cep telefonuyla kaydedildi. Görüntülerde, öğretmenin tahtada ayakta duran öğrencinin çenesini sıktığı, saat kaç diye bağırarak yumruk ve tokat attığı görüldü. Şikayetçi olan aile, çocuğunun gururunun kırıldığını belirterek bir öğretmenin böyle davranmaması gerektiğini söyledi.
 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@