" /> " /> " /> ">

Sinatra&friends Müzikali Ayakta Alkışlandı

span style="line-height: 115%; font-size: 16pt; mso-fareast-font-family: Calibri; mso-ansi-language: TR; mso-fareast-language: EN-US; mso-bidi-language: AR-SA;">

Haberler 22.11.2015, 01:01
Sinatra&friends Müzikali Ayakta Alkışlandı
span style="line-height: 115%; font-size: 16pt; mso-fareast-font-family: Calibri; mso-ansi-language: TR; mso-fareast-language: EN-US; mso-bidi-language: AR-SA;">


 


 


İSTANBUL, (DHA) FRANK Sinatra’nın 100. doğum günü olan 2015’te,

efsanenin 100. Yılı anısına sahnelenen "Sinatra&Friends" Müzikali ayakta alkışlandı. Rat Pack’in üç büyük ismi Frank Sinatra, Dean Martin ve Sammy Davis Jr.’un West End gösterisi The Rat Pack Show, orjinal yıldızlarıyla birlikte, dün akşam Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde ilk kez seyircisiyle buluştu.

“Good Music in Town” konserleri kapsamında, IEG Live organizasyonu ve Yapı Kredi ana sponsorluğundagerçekleşen konserde, dünyaca ünlü ‘Rat Pack Show’ mükemmel sahne şovları ile swing döneminin en çok sevilen ve bilinen parçalarını seyirciyle buluşturan Thomas Ward, George Daniel Long ve Marc Adams, sırasıyla Frank Sinatra, Devis Jr. Ve Dean Martin’i canlandırdı.


Heyecanla beklenen müzikalde Ünlü sanatçıların söyledikleri, 1960’lardan günümüze klasikleşen That’s Life, New York New York, Fly Me To The Moon, Everybody Loves Somebody, Strangers In The Night, Loves You, My Way hit şarkılarıyla ile büyük beğeni topladı ve cemiyet,iş dünyasının izleyicileri tarafından ayakta alkışlandı.


Sinatra & Friends – 100. Yıl Konseri ile Frank Sinatra’nın 100. Yılı kutlandı


1950’lerde Humphrey Bogart, Frank Sinatra, Dean Martin, Sammy Davis Jr., Peter Lawford ve Joey Bishop gibi zamanın dünyaca ünlü aktör, komedyen ve şarkıcılarından oluşan yakın arkadaş grubunun, ünlü gece kulüplerinde gerçekleştirdikleri solo, düet ve trio olarak söyledikleri şarkılar, doğaçlama sohbetler ve komediden oluşan muhteşem gösterileri The Rat Pack Show, sanatçıların ölümünden sonra da bir efsane olarak devam etti ve yayınlanan videoları da büyük ilgi gördü.

Thomas Ward’in Frank Sinatra’yı, George Danial Long’un Sammy Davis Jr.’u ve Mark Adams’ın, Dean Martin’i canlandırdığı muhteşem sahne şovunda; West End sanatçıları Rat Pack’in efsane isimlerini; görünüşleri, mimikleri, sesleri, esprileri, dansları ve tabi ki efsane şarkılarıyla, Big Band Orkestrasıyla eşliğinde günümüzün sahnesine getirdiler.

Thomas Ward, George Danial Long ve Mark Adams, Rat Pack’in efsanevi krallarının dünyadaki en iyi yorumlayıcıları olarak, yaklaşık 10 yıldır Londra West End’de The Rat Pack Show’u sahneledikleri gösteri dünya çapında 1 milyondan fazla kişi tarafından canlı olarak izlendi. Sinatra & Friends, bugün saat 18.00–21.30 ve 22 Kasım Pazar saat 16.00-19.30 olmak üzere 2 ayrı seans saatiyle izleyiciyle buluşmaya devam edecek. 22 Kasım tarihine kadar Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi’nde sergilenecek bu dev gösteri için son biletler Biletix’te.

Yapı Kredi sponsorluğunda gerçekleşen Good Music in Town konserleri “Valslerin Kralı” olarak bilinen Andre Rieu’nun 10 Mart’ta Ankara Arena’da, 12 Mart’ta İstanbul Ülker Arena’da vereceği konserlerle devam edecek.


(FOTOĞRAF)


 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@