Silopi'de Roketatarlı Saldırı: Nöbet Kulübesinde Bulunan Bir Er Şehit Oldu

Şırnak’ın Silopi ilçesinde bulunan askeri kışlanın nöbet kulübesine teröristler tarafından girişilen roketatarlı saldırıda bir Er şehit oldu, bir Er ise yaralandı.

Haberler 04.08.2015, 19:50
Silopi'de Roketatarlı Saldırı: Nöbet Kulübesinde Bulunan Bir Er Şehit Oldu

ANKARA(ANKA) – Şırnak’ın Silopi ilçesinde bulunan askeri kışlanın nöbet kulübesine teröristler tarafından girişilen roketatarlı saldırıda bir Er şehit oldu, bir Er ise yaralandı.

TSK’nın internet sitesinden verilen bilgiye göre bugün saat 15.00'da Şırnak’ın Silopi ilçesinde bulunan 172'nci Zırhlı Tugay Komutanlığı General Zeki Durnalık Kışlası nöbet kulübesine Bölücü Terör Örgütü mensubu bir grup terörist tarafından roketatar ile silahlı saldırıda bulunuldu. Açıklamada, “Saldırı sonucu nöbet kulübesinde nöbetçi olan kahraman bir Erimiz helikopter ile tahliye edildiği Şırnak Asker Hastanesi'nde şehit olmuş, bir Erimiz ise yaralanmıştır. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu menfur ve alçakça gerçekleştirilen saldırıda hayatını kaybeden kahraman şehidimize Allah’tan rahmet, değerli ailesine, yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımıza ve Yüce Milletimize başsağlığı ve sabır, saldırıda yaralanan kahraman personelimize acil şifalar temenni ediyoruz” denildi. (ANKA)

(HM/ORH)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@